دانلود مجموعه تکسچر ساخت و ساز

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه ای از تکسچر های پرکاربرد در طراحی و ساخت و ساز فضاهای معماری از Dosch Design با عنوان تکسچر ساخت و ساز را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه تکسچر ساخت و ساز آرشیوی از 100 تکسچر آجر، سنگ نما، بتن، چوب، سفال و سایر تکسچر های دیگر در این موضوعات را شامل میشود که مانند سایر آرشیو های دیگر  Dosch Design دارای کیفیت و تنوع بسیار بالا میباشد، آرشیو پیش رو میتواند در طراحی و شبیه سازی پروژه های مختلف معماری به منظور ایچاد متریال های با کیفیت و حرفه ای در صحنه ها بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.


حتما ببینید: تکسچر سنگ آنتیک و آجر


جزئیات دانلود تکسچر ساخت و ساز :

آرشیو پیش رو شامل 100 تکسچر متنوع با کیفیت بالا در رزولوشن رزولوشن 6000 در 5000 میباشد که به همراه تکسچر های ، بافت بامپ هر تکسچر نیز موجود  میباشد.برخی از تکسچر های این مجموعه به صورت seamless که با استفاده از آن ها در فتوشاپ میتوان خروجی تکسچر های با تم رتگی و بافت اختصاصی مد نظر خودتان را داشته باشید. تمامی تکسچر ها دارای کیفیت و رزولوشن بسیار بالای هستند و میتوان از آنها برای ساخت متریال در تمامی نرم افزار های طراحی بهره برد.

آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی pdf برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تکسچر ها میباشده که از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دریافت کنید.

دانلود تکسچر ساخت و ساز :

تصاویری از این مجموعه تکسچر :

دانلود تکسچر ساخت و ساز

تکسچر ساخت و ساز


این مطالب را هم ببنید:

آموزش وی ری

دانلود رایگان آبجکت و کامپوننت اسکچاپ