مجموعه تصاویر اچ دی آر آی محیط های باز و خارج شهر

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند مجموعه باکیفیت و حرفه‌ای انواع تصاویر HDRI محیط باز را در این پست از بخش متریال و تکسچر دریافت نمایند.

مجموعه‌ای که در اختیار دارید جزء آرشیو تصاویر اچ دی آر حرفه‌ای HDRI Hub و حاوی 11 تصویر HDRI کاملاً کروی انواع محیط ها، ساختمان قدیمی،سپیده دم،چمنزار ، طلوع آفتاب، فضای پارکینگ و جاده و راه آهن با کیفیت بسیار بالا است. شما طراحان و معماران گرامی می‌توانید در طراحی فضاهای مختلف برای بهبود کیفیت و کاهش زمان صرف شده برای هر پروژه از این مجموعه نهایت بهره‌وری را داشته باشید و رضایت مشتریان خود را در هنگام ارائه نهایی پروژه به آن‌ها جلب نمایید.

از این تصاویر به عنوان پس زمینه 360 درجه در صنعت شبیه سازی کامپیوتری یا CGI استفاده می شود. فرق این تصاویر با یک عکس معمولی (JPG) ـ 360 درجه این است که با استفاده از این تصاویر عملا نور واقعی (خورشید یا…) که در عکس وجود دارد را در صحنه خواهیم داشت.به این دلیل پروژه ها واقع گرایانه تر خواهند شد.تصاویر معمولی 8 بیت و تصاویر اچ دی آر 32 بیت هستند، بنابراین محدوده رنگی موجود در این تصاویر بسیار گسترده تر از تصاویر معمولی می باشد.

HDRI محیط باز


حتما ببینید: دانلود مجموعه تصاویر HDRI اماکن قدیمی


جزئیات دانلود مجموعه تصاویر HDRI محیط باز :

این مجموعه تصاویر HDRI از HDRI Hub و مجموعه نهم از آرشیو تصاویر HDRI این شرکت معتبر می‌باشد. آرشیو شامل  تصاویر اچ دی آر آی با رزولوشن 4096 * 10240 * 5120 از انواع محیط خارجی 360 درجه با فرمت های hdr ، jpg tga و ibl می‌باشد. که می‌توانید با کیفیت بالایی که دارد در تمامی پروژه‌ها از آن استفاده نمایید. در ضمن این مجموعه به صورت sIBL بوده و شامل تمامی منابع با رزولوشن بالا است.

دانلود مجموعه تصاویر HDRI محیط باز :

  • مجموعه HDRI Hub – HDR Pack 009
  • حجم مجموعه : 2.9GB
  • سازنده : HDRI Hub
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر پیش نمایش از مجموعه تصاویر HDRI محیط باز :

HDRI محیط باز

تصاویر اچ دی آر محیط باز

تصاویر اچ دی آر محیط باز

تصاویر اچ دی آر محیط باز

تصاویر اچ دی آر محیط باز

HDRI محیط باز


این مطلب را هم ببینید: بازسازی میکرو آپارتمان 24 متری


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از تصاویر HDRI در رندرینگ و نورپردازی :hd

آموزش استفاده از HDRI