خلاقیت در طراحی درب کمد شماره دوزی شده توسط استودیوی طراحی Yakusha

امروزه درب کمد شماره دوزی شده و کوک زدن کمنر مشاهده می شوند. عواملی همچون سرعت نیاز به پارچه و طراحی آن ها و غییر جوامع و صنعتی شدن موجب شده تا طرح های آماده جایگزین کار های دستی انجام شده روی پارچه ها (کوک زدن) شوند.

خلاقیت در طراحی درب کمد

یک استودیو طراحی اوکراینی به نام Yakusha تصمیم به استفاده از این هنر و طراحی در طراحی داخلی یک شرکت نمود. بنابراین برای کمد، به جای آویزان نمودن طرح شماره دوزی یا یک پارچه کار شده بر روی دیوار، از درب کمد شماره دوزی شده استفاده نمودند. قابل ذکر می باشد که پیش از این هیچ طراح و یا معماری این نوع از معماری داخلی را طراحی و اجرا نکرده بود.

درب کمد شماره دوزی شده

در طراحی درب کمد شماره دوزی شده علاوه بر بکر و دور از ذهن بودن، این امکان وجود دارد تا به اصلاح و ویراش آن پرداخت و کاربران در انواع مختلفی از آن بهره ببرند. هم چنین می توان در رنگ های مختلف و جذاب ریسمان از این طرح های شماره دوزی شده استفاده نمود. ترکیب رنگ ها بسیار زیبا و جذاب هستند. امکان انتخاب رنگ تیره برای درب کمد وجود دارد و می توان رنگ ریسمان ها را روشن در نظر گرفت. و هم چنین بر عکس و یا حتی می توان چند رنگ را از یک طیف انتخاب نمود. گاهی اجرای ایده های معماری به سادگی قابل اجرا می باشد و فرصت ابداع طرحی جدید و نو را با کم ترین هرینه در اختیار معماران قرار می دهد.


حتما ببینید : 25 ایده منحصر به فرد برای ساخت دیوار پوش بین کابینتی


سایر تصاویر طراحی درب کمد شماره دوزی شده

درب کمد شماره دوزی شده

درب کمد شماره دوزی شده

خلاقیت در طراحی درب کمد

خلاقیت در طراحی درب کمد


این مطالب را هم ببینید :

مستند متروی نیویورک – مستند دوبله فارسی ابر کارخانه ها

آموزش مدلینگ سه بعدی در اتوکد – دانلود رایگان آموزش مدلینگ اتوکد