دانلود تصاویر برش خورده گل و گلدان با فرمت PNG برای فتوشاپ

در این پست از بخش متریال و تکسچر و در ادامه ارائه آرشیو پرسوناژ و تصاویر برش خورده PNG حرفه‌ای، پرسوناژ گل و گلدان را برای شما همراهان گرامی مرجع معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

پست پروداکشن در معماری از محبوب ترین کارهایی است که بسیاری از دانشجویان معماری دانستن آن را برای خود یک الزام می دانند و تاثیر بی نظیری روی شیت های معماری و سه بعدی می‌گذارد. پست پروداکشن یا به اصطلاح پرداخت پس از رندر، به فرایندی گفته می‌شود که در طی آن پس از گرفتن رندر توسط نرم افزار های مدلسازی مانند مکس و .. حجم خام رندر گرفته شده توسط نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و … مورد پرداخت قرار می‌گیرد. این پرداخت ها به صورت مراحل گوناگون در فتوشاپ انجام می شد : با توجه به محیط دوبعدی آن با استفاده از آبجکت های 2بعدی”CUT OUT” یا استفاده از تصاویری فرمت های “PNG”صورت می‌گیرد. در این موارد شما حتی می‌توانید از نورهای بسیار زیبایی را هم خلق کنید. یکی دیگر از مراحل استفاده از براش های معماری است روش دیگر استفاده از adjustment یکی از مهمترین قسمت‌های یک پروژه پست پروداکشن است، چرا که می‌توانیم تیرگی یا روشنی و یا تنظیمات مختلف رنگی به رندرها بدهیم که در سطح پیشرفته تر می‌توانیم روز را به شب تبدیل کنیم. در حالت کلی پست پروداکشن باعث می‌شود رندر بسیار طبیعی تر جلوه کند و همچنین باعث صرفه جویی در وقت می‌شود و دیگر نیاز نیست ساعتها وقت برای رندر گرفتن آبجکت‌ها و تنظیمات پیچیده صرف شود.

تصاویر برش خورده گل

تنوع این مجموعه‌ی زیبا از تصویر برش خورده گیاهان بسیار بالا است. تصاویر در قالب PNG (پس زمینه شفاف) در اندازه های مختلف ، وضوح بالا و متوسط و با حجم سبک هستند که مناسب برای هر نوع استفاده در تمام نرم افزار های گرافیکی مانند : تری دی مکس اسکچاپ و … مناسب است.


حتما ببینید: پرسوناژ درخت فضای سبز با فرمت PNG


جزئیات دانلود پرسوناژ گل و گلدان :

مجموعه ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی 47 نوع تکسچر از انواع گل و بوته های سبز خانگی کوچک است که به صورت برش خورده و بدون بگراند تهیه شده اند و به راحتی می‌توانید در تمام شیت های معماری فتوشاپ، یا هر فضای معماری دیگری که می‌خواهید حس زندگی و طراوت فوق‌العاده را به رندرها یا طرح های گرافیکی خودتان بدهید.

دانلود کالکشن پرسوناژ گل و گلدان :

  • مجموعه Cut out Pot plants
  • حجم: 47MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ گل

تصاویر برش خورده گل

تکسچر گل

تکسچر گلدان

تکسچر گلدان

پرسوناژ گلدان

پرسوناژ گلدان

پرسوناژ گل


این مطلب را هم ببینید: طراحی اتاق خواب به سبک کانتری