دانلود رایگان پلاگین شبیه ساز پشم و مو Ephere Ornatrix برای 3DS Max 2020

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین Ephere Ornatrix می توانید برای مدلسازی، انیمیشن سازی و رندرینگ مو، پشم، پر و حتی شبیه سازی پوشش گیاهی از آن بهره برید. با استفاده از ابزارهایی که این پلاگین در اختیار کاربران قرار می دهد، می توانید به راحتی و در کمترین زمان به شبیه سازی مو بپردازید.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

پلاگین شبیه ساز مو


حتما ببینید: دانلود پلاگین RayFire 1.84 برای تری دی مکس 2020


مشخصات و دانلود پلاگین Ephere Ornatrix 6.2.2.20192 برای تری دی مکس 2020 :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • شبیه سازی مو با استفاده از مجموعه ابزارهای حرفه ای در کمترین زمان
  • فیلترگذاری غیرمخرب
  • سیستم پیرایش و آراستن مو
  • رندرینگ پیشرفته
  • گزینه های پیشرفته برای خروجی گرفتن
  • شبیه سازی پر و پوشش های گیاهی خزه مانند

دانلود پلاگین Ephere Ornatrix 6.2.2.20192 برای تری دی مکس 2020 :


تصاویر دریافت شده با پلاگین Ephere Ornatrix برای مکس :

دانلود پلاگین Ephere Ornatrix

دانلود پلاگین Ephere Ornatrix

دانلود پلاگین Ephere Ornatrix

پلاگین شبیه ساز مو