آموزش مدلسازی نمای بیرونی در 3ds Max و Vray

3ds Max یکی از قدرتمند ترین برنامه های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری (CG) می باشد که به شکل گسترده در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، ساخت بازی های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه های ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. امکانات خوب مدلسازی، مهم ترین قابلیت این نرم افزار می باشد. بدون شک پس از اتمام پروژه مدلسازی یک بنا، رندرینگ زیبا و واقعی از نمای خارجی ساختمان بسیار اهمیت دارد. در این مطلب، آموزش رندرینگ نمای خارجی در تری دی مکس و Vray را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

در این آموزش مدلسازی، نورپردازی، رندرینگ و پست پروداکشن در 3ds Max ، Vray و Photoshop را به صورت حرفه ایی و در مدت زمان 3 ساعت خواهید آموخت و از صفر تا صد ایجاد بهترین رندر صحنه در کم ترین زمان ممکن را یاد می گیرید. نخست از پلان های دو بعدی شروع شده و سریع ترین شیوه ممکن را برای تبدیل پلان های 2D به صحنه های سه بعدی را فرا می گیرید. در این آموزش با نحوه ادغام اسکریپت ها و پلاگین ها، نورپردازی، ایجاد متریال و قرار دادن متریال ها روی آبجکت های سه بعدی و تنظیم نهایی صحنه و انتخاب بهترین تنظیمات رندر در Vray را خواهید آموخت.

 آموزش رندرینگ نمای خارجی در تری دی مکس و Vray


حتما ببینید : آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا در تری دی مکس و وی ری


جزئیات دانلود آموزش رندرینگ نمای خارجی در تری دی مکس و Vray :

این دوره آموزشی برای نرم افزار های 3ds Max ، Vray ، Photoshop و به مدت زمان 3:00 ساعت می باشد. هم چنین این آموزش در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش مدلسازی نمای بیرونی در 3ds Max و Vray :

  • مجموعه: Udemy – Exterior 3D Rendering with 3ds Max + Vray : The Quickest Way
  • حجم مجموعه: 3.3GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip