دانلود مجموعه تصاویر HDRI زمین کشاورزی و مزرعه از HDRI Hub

در این پست از بخش متریال و تکسچر، تصاویر HDRI مزرعه که جزء آرشیو تصاویر HDRI حرفه‌ای‌ HDRI Hub است را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

HDRI مخفف High Dynamic Range Imaging (تصویر برداری با دامنه داینامیک بالا) در واقع یک تصویر HDRI همان تصویر HDR پانورامیک یا 360 درجه است.از این تصاویر به عنوان پس زمینه 360 درجه در صنعت شبیه سازی کامپیوتری یا CGI استفاده می شود. فرق این تصاویر با یک عکس معمولی (JPG) ـ 360 درجه این است که با استفاده از این تصاویر عملا نور واقعی (خورشید یا…) که در عکس وجود دارد را در صحنه خواهیم داشت.به این دلیل پروژه ها واقع گرایانه تر خواهند شد.

طراحان و معماران گرامی که با مرجع دانلود معماری همراه هستند می‌توانند با استفاده از این مجموعه که حاوی 11 تصویر HDRI کاملاً کروی از انواع محیط های بندرگاه ، جاده مزرعه، مسیر مزرعه،سپیده دم،فضای پارکینگ،جاده رودخانه،علفزار، جنگل با کیفیت بسیار بالا است، در پروژه‌های مختلف طراحی خارجی مناطق روستایی و کشاورزی، کیفیت کارهای خود را ارتقا بخشیده و درعین‌حال زمان کمتری صرف به پایان رساندن آن‌ها نمایند.

HDRI مزرعه


حتما ببینید: دانلود HDRI محیط آسمان


جزئیات عکس HDRI مزرعه :

این مجموعه تصاویر HDRI از HDRI Hub و مجموعه ششم از آرشیو تصاویر HDRI این شرکت معتبر می‌باشد. آرشیو شامل  تصاویر اچ دی آر آی با رزولوشن 4096 * 10240 * 5120 از محیط زراعت و کشاورزی 360 درجه با فرمت های hdr ، jpg tga و ibl می‌باشد. که می‌توانید با کیفیت بالایی که دارد در تمامی پروژه‌ها از آن استفاده نمایید. در ضمن این مجموعه به صورت sIBL بوده و شامل تمامی منابع با رزولوشن بالا است.

دانلود عکس HDRI مزرعه :

  • مجموعه HDRI Hub – HDR Pack 006
  • حجم مجموعه : 1.81GB
  • سازنده : HDRI Hub
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر پیش نمایش از مجموعه تصاویر HDRI مزرعه :

HDRI مزرعه

HDRI مزرعه

HDRI مزرعه

HDRI مزرعه

HDRI مزرعه

HDRI مزرعه

HDRI مزرعه

اچ دی آر آی مزرعه

اچ دی آر آی مزرعه

اچ دی آر آی مزرعه


این مطلب را هم ببینید: دانلود آموزش Redshift


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از تصاویر HDRI در رندرینگ و نورپردازی :

آموزش استفاده از HDRI