دانلود پروژه کامل طراحی باشگاه و استادیوم برگزارری مسابقات اسب سواری

در این بخش از مرجع دانلود معماری پلان باشگاه اسب سواری ،یک پروژه کامل طراحی باشگاه اسب سواری که شامل تمامی مدراک و فایل های نهایی یک پایان نامه معماری با همین موضوع میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پلان باشگاه اسب سواری که در این پست آماده دانلود شده است، ویژه پایان نامه معماری با موضوع باشگاه اسب سواری طراحی و آماده شده است و شامل تمامی مدارک نهایی ازجمله فایل اتوکد نهایی پروژه با قابلیت ویرایش کامل،تصاویر رندر های سه بعدی پروژه و پوستر معرفی پروژه با کیفیت بالا میباشد.

بخش های پروژه: این پروژه بزرگ شامل تمامی امکانات مورد نیاز برای یک باشگاه اسب سواری و برگزاری مسابقات بزرگ اسب سواری میباشد و شامل چندیدن بخش اصلی است،در طراحی این مجموعه بزرگ ورزشی اسب سواری استادیوم بزرگ 15 هزار نفری ویژه برگزاری مسابقات اسب سواری در نظر گرفته شده است که دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی میباشد.همچنین ساختمان بزرگی برای بخش اداری و یک هتل کاملا اختصاصی برای مجموعه در طراحی در نظر گرفته شده است که میتواند با امکانات کامل آماده برگزاری مسابقات بزرگ باشد. همچنین بخش هاس اصلی یک باشگاه اسب سواری شامل استبل، مانژ گرد، سالن اختصاصی سرپوشیده نمایش زییای اسب، محوطه بزرگ و اختصاصی مجموعه، پارکینگ اختصاصی و سایر ریز فضاها و امکانات مورد نیاز یک مجموعه بزرگ اسب سواری در طراحی ها مد نظر قرار گرفته شده است.

ایده های طراحی: طراحی کلی نمای این مجموعه از اناتومی بدن اسب ایده برادازی شده است که در طراحی کل حجم های بناها خود را نشان میدهد، همچنین در طراحی این پروژه از خطوط موازی در طراحی نما ها استفاده شده است که حرکت و پویایی اسب را القا کرده و نمایش دهنده سرعت و شتاب و زیبای اسب میباشد.پروژه دارای طراحی مدرن در تمامی بخش ها میباشد، که هیچ یک از آنها بدون ایده در نظر گرفته نشده اند.

فایل اتوکد پروژه : این پروژه به صورت یک مجموعه کامل ورزشی ویژه اسب سواری طراحی شده است و دارای بخش های مختلف در یک سایت بزرگ میباشد و هر کدام از بخش ها دارای طراحی اختصاصی خود میباشند و در فایل اتوکد پلانهای مربوطه موجود میباشد. در فایل اتوکد پلان کلی مجموعه با مبلمان کامل، پلان های استبل، مانژگرد، سالن و باشگاه ، پلان همکف، نیم طبقه و طبقه تماشگران برای استادیوم ورزشی بزرگ مجوعه، 4 مقطع از پلان استادیوم ورزشی به صورت مجزا، پلان ساختمان هتل با مبلمان کامل در دو طبقه و همکف و زیرزمین خدماتی ، دو مقطع از پلان هتل به صورت مجزا ، 3 نمای اصلی و کلی از کل مجموعه ،سایت پلان کامل مجوعه شامل تمامی بخش های مورد نیاز در سایت و محوطه و جانمایی بخش های مختلف باشگاه موجود میباشد.

رندر های سه بعدی: به همراه پروژه 11 رندر سه بعدی تری دی مکس با موتور رندر وی ری و با کیفیت بالا و طراحی زیبا از طراحی نمای خارجی پروژه از دیدهای مختلف پرنده و ناظر موجود میباشد.

پوستر معرفی پروژه: فایل نهایی پوستر معرفی پروژه با طراحی مناسب و کیفیت و رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ به همراه پروژه موجود میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلان


دانلود پلان باشگاه اسب سواری شامل مدارک زیر :

 • پلان استبل
 • پلان مانژگرد
 • پلان سالن و باشگاه
 • پلان های استادیوم ورزشی ویژه برگزاری مسابفات اسب سواری
 • 4 مقطع از پلان استادیوم ورزشی
 • پلان هتل با مبلمان کامل
 • 2 مقطع از پلان هتل
 • 3 نمای کلی از کل مجموعه ورزشی
 • سایت پلان
 • 11 رندر سه بعدی تری دی مکس با کیفیت رندر عالی به صورت عکس
 • پوستر معرفی پروژه به صورت عکس با رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۸۵,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پلان باشگاه اسب سواری :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده بفرمایید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.

پلان باشگاه اسب سواری


این مطالب را هم ببنید:

دانلود پلان دانشکده معماری و هنر

دانلود پروژه معماری