دکوراسیون داخلی رستوران سوشی با الهام از عناصر ژاپنی و برزیلی

رستوران سوشی Kaikaya واقع در منطقه گرمسیری شهر والنسیا، اسپانیا توسط گروه معماران Masquespacio با الهام از عناصر ژاپنی و برزیلی طراحی و به اجرا رسیده است.

 رستوران سوشی

در طراحی داخلی این رستوران فرهنگ دو کشور ژاپن و برزیل با هم تلفیق شده به این صورت که از عناصر فرهنگ برزیلی همچون کاشی های رنگارنگ موزاییک، نقاشی های طوطی و گیاهان استوایی در کنار عناصر ژاپنی مثل چوب و ریفیا استفاده شده است.

 رستوران سوشی

این رستوران در زمینی به مساحت 125 متر مربع واقع در مرکز شهر ساخته شده است. رستوران شوسی شامل 2 طبقه می باشد. که در فضای داخلی آن کاشی های سرامیکی رنگی به عنوان پس زمینه مورد استفاده قرار گرفته و هو چنین در سر تا سر دیوار ها نیز از پانل های دایره ایی استفاده شده است. در قسمت ورودی رستوران نیز، در قسمت هایی از دیوار و کف، گیاهان پر شاخ و برگ گرمسیری تعبیه شده است.

دکوراسیون رستوران ژاپنی

بر روی دیوار های قسمت بار رستوران نیز لامپ هایی از جنس برنج با طرح طوطی به همراه برگ های نخل به صورت سفارشی نصب شده اند. در فضای داخلی این رستوران از متریال چوب بسیار استفاده شده که از المان های اصلی شکل دهنده فضا می باشد و به فضای رستوران حس طبیعی را بخشیده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی آپارتمان کوچک با آشپزخانه و خشکشویی پنهان


سایر تصاویر طراحی داخلی رستوران سوشی با الهام از عناصر ژاپنی و برزیلی

دکوراسیون رستوران ژاپنی

طراحی رستوران برزیلی

طراحی رستوران برزیلی

منبع : dezeen

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان طراحی مهدکودک

آموزش کامل آنریل انجین – دوره آغاز تا پایان Unreal Engine