طراحی استودیو آپارتمان در روسیه

این استودیو آپارتمان واقع در شهر مسکو، روسیه به مساحت 34 متر مربع توسط استودیو معماری Studio Bazi طراحی شده است. معماران در این آپارتمان کوچک و مدرن، به منظور استفاده بهینه از فضا، آشپزخانه و لباسشویی را در در یک کمد چوبی بین اتاق نشیمن و اتاق خواب پنهان نموده اند.

استودیو آپارتمان

این کمد چوبی به منظور استفاده های مختلف از چوب بلوط ساخته شده است. در یک سو یک آشپزخانه کوچک تعبیه شده و در سویی دیگر نیز مکانی برای خشکشویی و شستشوی لباس طراحی شده است.

استودیو آپارتمان

در قسمت خشکشویی این استودیو آپارتمان ، یک ماشین لباسشویی و فضای ذخیره سازی برای مجزا سازی لباس ها قرار داده شده و در آشپزخانه نیز قسمتی با تهویه و تجهیزات مناسب، صفحه کار آشپزی و یخچال واقع شده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک

تیم معماران با ارائه این روش مبتکرانه علاوه بر پنهان نمودن آشپزخانه و لباسشویی، از فضای زیر پله ها نیز برای ذخیره سازی نهایت استفاده را داشته اند.


حتما ببینید : ایده های طراحی 20 نمونه دفتر کار خانگی به سبک صنعتی


آشپزخانه این آپارتمان استودیو با رنگ سفید و به سبک مینیمال طراحی شده است. مخفی بودن فضای آشپزخانه و خشکشویی موجب شده تا از شلوغی و برهم ریختگی فضای داخلی جلوگیری شود و به سادگی این سبک نیز کمک شایانی نموده است.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

سازماندهی فضا در دکوراسیون فضا های کوچک در دسترسی آسان، زیبایی و کارآمدی دکوراسیون نقش بسزایی داشته است و با ایجاد نظم و آرامش این امکان را فراهم نموده تا فعالیت ها به راحتی انجام گیرد.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

منبع : contemporis

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان باشگاه اسب سواری

دانلود صحنه آماده سه بعدی ساختمان و طراحی محوطه