طراحی تخت خواب اتاق کودک با تلفیق فضای بازی

این اتاق کودک با مبلمان چند منظوره توسط گروه معماری داخلی Van Staeyen طراحی و به اجرا رسیده است. طراحی مبلمان این اتاق خواب مدرن به صورت سفارشی و با ویژگی های خاص صورت گرفته است. تخت خواب این اتاق خواب مدرن به گونه ایی طراحی شده که علاوه بر ایجاد فضایی برای خواب و استراحت ، با قابلیت های چند منظوره خود فضایی را برای بازی و قرارگیری وسایل کودکان نیز فراهم نموده است.

تخت خواب سفارشی کودک

در حقیقت تیم معماران با توجه به خواست صاحبخانه این اتاق خواب را برای کودکان خانواده طراحی نموده اند. این تخت خواب از چوب و به صورت سفارشی ساخته شده است. در قسمت پایین این تخت خواب فضای خواب کودکان تعبیه شده و در داخل آن نیز قسمتی برای قرارگیری کتاب ، لوازم ایجاد شده است. هم چنین در قسمت بیرونی نیز برای ذخیره سازی وسایل، کمد و کشو هایی تعبیه شده است.

اتاق کودک با مبلمان چند منظوره

لبه های کمد به رنگ زرد انتخاب شده است. که این رنگ با سایر دکوراسیون اتاق خواب هارمونی داشته و علاوه بر جلب نظر کودک ، به دکوراسیون اتاق روح بخشیده است. در سمت دیگر تخت خواب نیز یک نردبان تعبیه شده که کودکان را به فضای بالای تخت خواب که مخصوص بازی است ، هدایت می کند. برای ایمنی کودکان و جلوگیری از خطر احتمالی پرت شدن آنان در حین بازی ، دیواره هایی با پوشش چوبی ساخته شده است. تعبیه پنجره هایی در این تخت خواب نیز احساس بازی قایم موشک های کودکانه را به کودک القا می کند.


حتما ببینید : 4 ترفند ساده برای افزایش فضای کمد لباس و اتاق خواب


سایر تصاویر طراحی اتاق کودک با مبلمان چند منظوره

تخت خواب سفارشی کودک

تخت خواب سفارشی کودک

اتاق کودک با مبلمان چند منظوره

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود مجموعه آبجکت مبل و عسلی مدرن

آموزش پست پروداکشن صحنه هوایی در Photoshop