دانلود تکسچر بوته و درختچه گل با فرمت پی ان جی (PNG) برای فتوشاپ

در این پست از بخش متریال و تکسچر، پرسوناژ درختچه و بوته گیاهان که جزء آرشیو پرسوناژ حرفه‌ای سایت است را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

پست پروداکشن در معماری از محبوبترین کارهایی است که بسیاری از دانشجویان معماری دانستن آن را برای خود یک الزام می دانند و تاثیر بی نظیری روی شیت های معماری و سه بعدی می‌گذارد. علم پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر می‌تواند به راحتی با نرم افزار فتوشاپ صورت گیرد. به این صورت که کاربر بعد از مدل سازی حجم خود در نرم افزار های مختلف حجم سازی از جمله تری دی مکس، رندر اولیه خود را وارد فتوشاپ می‌کند و شروع می‌کند به خلق صحنه، یعنی شروع به افزودن آبجکت های مختلف می‌نماید. معمولا برای پست پروداکشن آثاری که از درختان، گیاهان و مناظر طبیعت برخوردارند و در هر طراحی و مدل سازی که با این مضمون انجام می گیرد نیاز مبرمی به آبجکت هایی از همان جنس احساس می شود بنابراین مجموعه حاضر برای پیشبرد اهداف پست پروداکشن در همین راستا حاضر گردیده و امید است که استفاده لازم از آن انجام گیرد.

پرسوناژ درختچه


حتما ببینید: پرسوناژ گل و گلدان با فرمت PNG


جزئیات دانلود پرسوناژ درختچه :

مجموعه ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی 47 نوع تکسچر از انواع گل و بوته های سبز خانگی کوچک است که به صورت برش خورده و بدون بگراند تهیه شده اند و به راحتی می‌توانید در تمام شیت های معماری فتوشاپ، یا هر فضای معماری دیگری که می‌خواهید حس زندگی و طراوت فوق‌العاده را به رندرها یا طرح های گرافیکی خودتان بدهید.

دانلود کالکشن پرسوناژ درختچه :

  • مجموعه Cut out Pot plants
  • حجم: 192MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ درختچه

تصویر پی ان جی بوته

پرسوناژ بوته

پرسوناژ بوته

پرسوناژ درختچه


این مطالب را هم ببینید: انتخاب میز غذا خوری برای آشپزخانه کوچک