دکوراسیون و طراحی داخلی آپارتمان کوچک

این آپارتمان کوچک در روسیه واقع شده که به مساحت ۶۵ متر مربع توسط استودیو معماری Line طراحی و ساخته شده است. دکوراسیون و طراحی داخلی آپارتمان کوچک با استفاده از مبلمان مناسب صورت گرفته که منجر به خلق فضایی کاربردی، مفید و در عین حال آرام شده است.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک 

این آپارتمان کوچک دارای یک نشیمن باریک می باشد که با توجه به نیاز کارفرما در انتهای آن یک میز کار قرار گرفته است. تیم معماران در طراحی داخلی این آپارتمان کوچک، با وجود محدود و کوچک بودن فضا، توانسته اند با کمک معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب، منعطف و در عین حال آرامی را ایجاد نمایند.

دکوراسیون فضای نشیمن این آپارتمان به سبک مدرن و مینیمال طراحی شده است که حس آرامش بخشی را در فضا ایجاد نموده است. در قسمت انتهایی نشیمن و در امتداد مبل، رنگ مبلمان تغییر کرده است. در امتداد پانل چوبی نیز، میز کار بر روی دیوار تعبیه شده است. این فضای مینیمال با استفاده از یک لامپ و گلدان ساده زیبا تر شده است.

یک باکس چوبی در امتداد اتاق نشیمن تعبیه شده است که به منظور نگهداری لوازم و وسایل مربوط به کار مورد استفاده قرار می گیرد. میز قهوه خوری مدرن نیز برای مطابقت با رنگ مبلمان، به رنگ سفید و مشکی انتخاب شده است.

در یک اتاق مجزا و تفکیک شده از فضای نشیمن، آشپزخانه قرار گرفته است، در این فضا یک میز ناهار خوری و مبل راحتی زیبا و مناسب وجود دارد. اتاق خواب این آپارتمان کوچک دارای یک تخت خواب و یک تلویزیون برای بازی و سرگرم شدن دارد. هم چنین مبل راحتی جلوی تلویزیون نیز به رنگ آبی انتخاب شده است.


حتما ببینید : طراحی عمارت روستایی در کنار رودخانه ایی درخشان


سایر تصاویر دکوراسیون و طراحی داخلی آپارتمان کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک 

دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک 

دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک

دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

رساله انستیتو پرورش و نمایش گل و گیاه

نمونه موردی مسکونی خارجی – آپارتمان مسکونی مسکو