دانلود رساله و مطالعات طراحی هتل 4 ستاره

در ادامه ارائه پست های پایان نامه و رساله معماری در این بخش از سایت رساله هتل 4 ستاره مطالعات کامل پایان نامه معماری با موضوع طراحی هتل 4 ستاره را برای همراهان عزیز مرجع دانلود معماری آماده کرده ایم.

رساله هتل 4 ستاره در قالب 155 صفحه فایل ورد قایل ویرایش و شامل همه موارد مورد بررسی در طراحی هتل از جمله مقدمه و پیشگفتار و تحلیل و بررسی کامل موضوع پروژه،مبانی نظری،ایده های طراحی،اصول، ضوابط و استاندارد های طراحی،برنامه فیزیکی،بررسی نمونه های موردی داخلی و خارجی و سایر موارد لازم برای یک رساله کامل را شامل میشود و برای مطالعات پایان نامه معماری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری میتواند استفاده شود…

دانلود فهرست مطالب رساله خانه موسیقی :

جهت بررسی کامل سرفصل ها و بخشی از مطالب رساله میتوانید فهرست مطالب را از لینک زیر با حجم کم دانلود کنید.

دانلود  رساله هتل 4 ستاره  :

۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

حتما ببینید:

دانلود رساله هتل

دانلود پلان هتل


بخشی از مطالب  رساله هتل 4 ستاره  :

تعریف و فضاهای موجود در هتل :

اتاق یک نفره، دو نفره، سوئیت، آپارتمان، استردیو، کنکت روم، ابانا فیستا سوئیت، اتاق یک نفره که سینگل نامیده می شود و دارای یک تخت خواب می باشد. اتاق دو نفره که دبل تا توئین می‌نامند.

ـ دبل : یعنی اتاقی که تخت دو نفره به هم چسبیده دارد و تئوئین اتاقی است که دو تخت مجزا دارد.

ـ اتاق های سه تختی که تریپلمی نامند و دارای سه تخت یک نفره می باشند.

ـ سوئیت: به اتاقی گفته می‌شود که قسمت جلوی آن مختص پذیرایی و پشت آن اتاق خواب قرار گرفته و در بعضی هتلهای قسمت پذیرایی در پایین و چند پله بالاتر اتاق خواب و حمام قرار دارد. البته می توان در سوئیت یک آشپزخانه کوچک نیز دایر نمود. این فضا ممکن است که بالکن به عرض 5/1 متر را نیز دارا باشد.

و …


این مطالب را هم ببینید:

150 عنوان رساله معماری

دانلود رساله استادیوم