دانلود پروژه طراحی هتل با رویکرد معماری پایدار

پلان هتل با رویکرد پایدار ،پروژه کامل طراحی ساختمان هتل همراه با تمامی مدارک دو بعدی و رندر های سه بعدی پروژه میباشد که در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت شده است.

پلان هتل با رویکرد پایدار مدارک کامل دو بعدی و رندر های سه بعدی یک پایان نامه معماری با همین عنوان میباشد که برای طراحان عزیز آماده شده است؛پلان های پروژه در 12 طبقه،همکف و یک طبقه زیر زمین طراحی شده است و در طراحی آن از ایده ایجاد بام های سبز گسترده و تراس های بزرگ با ایجاد دیواره های سبز در نمای ساختمان استفاده شده است،تا نمای نو با استفاده از گیاهان و پنل های سه بعدی و بام های سبز ایجاد شود،که همنیشنی فلزات را با گیاهان مختلف در نمای ساختمان به نمایش بگذارد.

فایل اتوکد پروژه با قابلیت ویرایش کامل و شامل پلان های کامل طبقات پروژه با مبلمان و اندازه گذاری،سایت پلان پروژه و دو مقطع میباشد،پروژه نمای اتوکدی ندارد و دارای رندر های سه بعدی میباشد.

رندر های سه بعدی پروژه دارای کیفیت مناسب و شامل 9 رندر سه بعدی تری دی مکس از دید های مختلف از طراحی نهای حجم و نمای ساختمان هتل و سایت پلان پروژه میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلان هتل 4 ستاره


دانلود پلان هتل با رویکرد پایدار شامل :

  • پلان های کامل طبقات با مبلمان و اندازه گذاری
  • سایت پلان
  • دو مقطع
  • 9 رندر سه بعدی تری دی مکس با کیفیت بالا
۵۳,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه طراحی پلان هتل با رویکرد پایدار :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود آبجکت

دانلود پلان