تلویزیون تقریباً تجهیزات اساسی هر خانه ای است. می توان از آن به روش سنتی استفاده کرد یا با قرار دادن آن بر روی مبلمان یا آویزان کردن آن به دیوار، با استفاده از براکت مخصوص. اما اگر در یک طراحی دیوار زیبا، که گاهی اوقات دیوار تلویزیون نامیده می شود، گنجانده شود، می تواند بسیار بهتر به نظر برسد. دیوار پشت تلویزیون با طراحی بقیه خانه یا آپارتمان بستگی دارد. جالب ترین ایده ها برای دیوار تلویزیون را در این مقاله به نقل از دکوراسیون AE کشف کنید، الهام بگیرید و یک طرح خیره کننده ایجاد کنید.

دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن – نقطه کانونی داخلی

طراحی تی وی وال مدرن ، غیرمعمول و خلاقانه یک چالش واقعی است، به خصوص برای افرادی که قبلا طراحی داخلی انجام نداده اند. دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن نقطه مرکزی است. این واضح ترین قسمتی است که باید بلافاصله پس از ورود به اتاق متوجه آن شوید. به همین دلیل است که خوب است طراحی را به شیوه ای جالب ترتیب دهید. فضای داخلی می تواند چیزهای زیادی به دست آورد.

دیوار تلویزیون با آجر

بهترین ایده های دیوار تلویزیون – چگونه آن را در اتاق نشیمن طراحی کنیم؟

دیوار آجری ایده جالبی برای طراحی تی وی وال است. این راه حلی است که برای بسیاری از سبک های دکوراسیون مناسب است. اما با توجه به متریال آجر، این طراحی به سبک کلاسیک اشاره دارد. همچنین یک انتخاب جسورانه است که مشخصه فضای داخلی مدرن است. خیلی به لوازم جانبی که استفاده می کنید بستگی دارد و به شما این فرصت را می دهد که اتاق را مطابق با سلیقه شخصی خود تنظیم کنید. یک اتاق تلویزیون با آجر در پس‌زمینه، ایده‌ای عالی برای همه کسانی است که مطمئن نیستند کدام سبک مناسب‌تر است، یا برای کسانی که دوست دارند اغلب طراحی خود را تغییر دهند.

یک پایه خوب پیدا کنید – طراحی دیوار چوبی

در مورد طراحی با متریالی مانند چوب، شما چندین گزینه دارید. می توانید کل دیوار را با پانل های چوبی بچینید یا فقط بخشی از آن را بپوشانید – فقط در محلی که دستگاه قرار می گیرد. در این صورت می توانید پانل هایی با طراحی خاص سفارش دهید. شما فقط باید یک پروژه اساسی را انجام دهید و متخصص می داند که شما چه انتظاری دارید.

اگر عناصر چوبی برای شما شخصی‌سازی شده‌اند، ویژگی دیگری را به دیوار اضافه کنید. می توانید درخواست کنید شلف های جانبی به پنل اصلی اضافه شوند، به عنوان مثال برای نمایش مجموعه فیلم های شخصی.

دیوار تلویزیون با پس زمینه مرمر

کسانی که فضای داخلی شیک را دوست دارند می توانند دیوار تلویزیونی با پس زمینه سنگ مرمر انتخاب کنند. این لزوماً نباید یک سطح سنگی باشد، که می تواند بسیار گران باشد. به عنوان مثال ماربل شیت ها میتوانند جایگزینی خوب و به صرفه برای طراحی تی وی وال باشد.

کاغذ دیواری نیز می تواند راه حل خوبی باشد. الگوهای ارائه شده توسط تولید کنندگان بسیار محدود و بسیار ظریف هستند. آنها دقیقا شبیه سنگ مرمر هستند اما از جنس کاغذی.

انتخاب محبوب – تی وی وال اختصاصی

سفارش مبلمان خاص برای بسیاری از صاحبان خانه و طراحان داخلی روز به روز بیشتر می شود. این راه حلی است که از فضای موجود در اتاق نشیمن حداکثر استفاده را می کند. هنگام طراحی یک مبلمان با قفسه و کمد، می توانید فضایی برای تلویزیون باقی بگذارید و آن را به یک واحد دیواری مدرن تبدیل کنید.

این راه حل به شما امکانات فراوانی می دهد. یک میز سفید با طاقچه چوبی برای تلویزیون مطمئناً ایده جالبی است. همچنین می توانید قسمت متضاد را روی دیوار که تلویزیون در آن قرار می گیرد ترتیب دهید.

دیوار سه بعدی – نه تنها در تلویزیون، بلکه پشت آن نیز!

آیا یک فضای داخلی کاملا مدرن می خواهید؟ راه حل های غیرمعمولی را انتخاب کنید که دیگران را می ترساند. بافت دیوار نامنظم هنوز گزینه بسیار محبوبی نیست. با این حال، امکانات زیادی را برای طراحی دیوار تلویزیون در اختیار شما قرار می دهد. تولید کنندگان پانل های سه بعدی با بافت های مختلف را ارائه می دهند. پانل های پد نیز ایده خوبی هستند و یک پس زمینه عالی برای یک دیوار تلویزیون مدرن است. به این ترتیب می توانید یک اتاق نشیمن جالب و شیک ایجاد کنید.

کاغذ دیواری اصلی به عنوان تزئین دیوار برای تلویزیون

آیا می خواهید یک الگوی رنگارنگ و غیر معمول روی دیوار تلویزیون خود داشته باشید؟ مطمئناً می توانید یک نقاش استخدام کنید، اما در این مورد، تزئین دیوار تلویزیون شما ممکن است گران باشد یا کاملاً انتظارات شما را برآورده نکند. راه حل بهتر استفاده از کاغذ دیواری است.

مدل هایی با ظاهر مدرن امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. می توانید از مواد سنتی یا کاغذ دیواری استفاده کنید. مورد دوم یک ایده بسیار بدیع برای دیوار تلویزیون است، به شرطی که عکس جالبی انتخاب کنید. به یاد داشته باشید – در این مورد، تنها محدودیت تخیل شما است.

دیوار تلویزیون ممکن است در طول استفاده طولانی مدت از دستگاه داغ شود. در انتخاب کاغذ دیواری به کیفیت متریال آن توجه کنید. این به شما این امکان را می دهد تا مدت بیشتری از دکوراسیون دیوار خود لذت ببرید.

📍 چگونه دیوار تلویزیون طراحی کنیم؟

دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن می تواند دکوراسیون جالبی باشد، البته به شرطی که ایده ای بدیع برای آن داشته باشید. به جای اینکه فقط دستگاه را روی مبلمان قرار دهید، می توانید آن را به دیوار آویزان کنید و از یک پس زمینه جالب استفاده کنید. به این ترتیب فضای داخلی یک شخصیت منحصر به فرد به دست می آورد.

📍 چند طرح جالب دیوار تلویزیون چیست؟

اگرچه اکثر صاحبان خانه ها پس زمینه ای خنثی را پشت تلویزیون انتخاب می کنند، از ولخرجی نترسید. یک کاغذ دیواری جالب یا پس زمینه سه بعدی ایده های خوبی هستند. یک واحد دیواری غیر معمول، آجر یا پانل های چوبی نیز یک دیوار خوب برای تلویزیون است.

منبع: AEkala

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و سایت مرجع دانلود معماری هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد