آموزش پلاگین Thinking particle در تری دی مکس

با توجه به اینکه پلاگین Thinking particle بخصوص در ایران کمتر شناخته شده است و در عین حال دارای کاربرد های بسیار متنوع و جالبی از قبیل ساخت جلوه های ویژه سینمایی است، آموزش Thinking particle را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده نموده ایم تا بتوانید تئوری ها و دانش فنی استفاده از این پلاگین را بیاموزید.

این دوره آموزشی محصول Eat3D است و به شما کمک می کند Thinking particle به درستی بشناسید. در طول آموزش نحوه ایجاد افکت هایی را که در ساخت جلوه های ویژه کاربرد دارند را خواهید آموخت. سپس به وسیله شروع یک پروژه تجاری کامل، روند کار در پروژه های این چنینی به شما آموزش داده می شود.

در پایان این دوره درک صحیحی از Thinking particle خواهید داشت و می توانید شروع به ساخت جلوه های ویژه جالب توجه نمایید. افرادی که قصد دارند به صورت حرفه ای وارد بازار کار ساخت جلوه های ویژه سینمایی شوند و دارای دانش فنی و تجربه کار با تری دی مکس هستند می توانند از این آموزش بهره لازم را بگیرند.

و اما در پارت دوم این آموزش مطالبی و مباحثی پیچیده تر و پیشرفته تر آموزش داده می شود که در بسیاری از استودیوهای بزرگ در تولیدات خود از آنها استفاده می نمایند و از جمله آنها می توان Raycasting . Referencing . Motion inheritance . Generation . Driving Scence Objects. Shape Colision . Fragmentation . Catching . joints . PhysX Dynamics . Deformation . Displacement . Map – Based Interaction . Particle Interaction . Custom Data Streams . Fume FX Interaction را نام برد. بنابراین پارت دوم این دوره مناسب کسانی است که علاقه به یادگیری بیشتر در مورد Thinking particle دارند.


حتما ببینید: آموزش واقعیت مجازی معماری با unreal


مشخصات و سرفصل های آموزش Thinking particle :

این دوره دارای 20 قسمت و زمان کلی آموزش 9 ساعت می باشد. همچنین در این دوره از نرم افزارهای Thinking Particles R4 و 3ds Max 2010 و Fusion 5 استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش Thinking particle :

  • حجم مجموعه: 1,4GB
  • سازنده : Eat3D
  • فایل تمرینی : دارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود آموزش پلاگین Thinking particle در تری دی مکس پارت 1

دانلود آموزش پلاگین Thinking particle در تری دی مکس پارت 2


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش Thinking particle


ویدیو معرفی دوره آموزشی Thinking particle :

 


این مطالب را هم ببینید:

دانلود مدل سه بعدی لوستر و روشنایی

دانلود پرسوناژ انسان در محیط کار