دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن، ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های معماری سه بعدی، رندر سریع و ریل تایم

با دانلود Twinmotion 2019 می توانید از توانایی ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های سه بعدی بهره ببرید. این نرم افزار نتیجه ی یک رابطه بلندت مدت میان توسعه دهندگان نرم افزار و شرکت های معماری بین‌المللی است.

Twinmotion امکان اضافه کردن، حذف کردن، افزودن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات پروژه های شما را فراهم می کند. تمامی موارد گفته شده در یک محیط سه بعدی تعاملی و به لطف ابزارهای اختصاصی آن انجام خواهد گرفت. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار خلاقیت و احساسات خود را به خوبی ابراز کرده و مصور سازی کنید. در استفاده از Twinmotion شما می توانید بلافاصله پس از شروع ایجاد مدل Twinmotion، فورا از آن تصویر و فیلم تولی کنید و این در حالی است که در استفاده از نرم افزارهای استاندارد موجود در بازار چندین ساعت برای تولید محتوا، زمان نیاز است. این نرم افزار وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی است. این نرم افزار به نیازهای صنعت معماری و به طور کلی ساخت و ساز، طرح ریزی شهری و پروژه های معماری چشم انداز، تقدیم شده است. همچنین Twinmotion دارای یک رابط کاربری فوق‌العاده آسان و شهودی است. این نرم افزار برای انواع فایل های مورد استفاده در دنیای معماری توسعه داده شده است و با انواع فایل های استاندارد مانند FBX, DWG, DAE و نیز با فایل های نرم افزارهای SketchUp و Cinema4D سازگار است.


حتما ببینید: دانلود نرم افزار ترسیم اسکیس و نقاشی Rebelle


جزئیات دانلود Twinmotion 2019 :

اگر نرم افزار مورد علاقه خود را با توجه به توضیحات یاد شده فوق انتخاب نموده اید. می توانید با کمترین حجم ممکن و با حالت کاملا فشرده آن را در این بخش دریافت نمایید. در ضمن قبل از دانلود به نکات و راهنمای نصب  توجه نمایید.

نکته:
در پوشه Other Crack کرک دیگری قرار داده شده است که در صورت کارایی نداشتن کرک اول می توانید از آن استفاده کنید:
1- فایل Block-Hosts.bat را به صورت Run as Adminstrator اجرا کنید.
2- از پوشه Patch فایل Patch.exe را در مسیر نصب نرم افزار (مسیر پیش فرض C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Twinmotion 2019) کپی کنید.
3- فایل Patch.exe را به صورت Run as Adminstrator اجرا کنید و هنگامی که درخواست رمز عبور کرد، عبارت مقابل را وارد کنید: tpcrew-group
4- سیستم را Restart کنید.
5- نرم افزار را اجرا کنید.

راهنمای نصب
1- با اجرای فایل Twinmotion_2019.0.15900.exe از پوشه Setup نرم افزار را را نصب کنید. نرم افزار را اجرا نکنید و چنانچه در حالت اجرا قرار دارد آن را ببندید.
2- کرک نرم افزار را از قسمت “دانلود کرک (به تنهایی)” دانلود نموده و آن را از حالت فشرده خارج کنید.
3- فایل UAC_Off_after_reboot.reg را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. با انجام این کار قابلیت UAC را در سیستم غیرفعال می کنید.
4- سیستم را Restart کنید.


تعدادی از قابلیت‌های نرم افزار Twinmotion :

– ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های سه بعدی شما
– نتیجه ی یک رابطه بلندت مدت میان توسعه دهندگان نرم افزار و شرکت های معماری بین المللی
– امکان اضافه کردن، حذف کردن، افزودن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و دیگر تغییرات پروژه های شما
– تولید فوری تصویر و فیلم از مدل Twinmotion ایجاد شده
– وسیله ای متناسب با تمامی نیازهای روزانه صنعت معماری و طراحی داخلی
– دارای یک رابط کاربری فوق العاده اسان و شهودی
– سازگاری با انواع فایل های استاندارد مانند FBX, DWG, DAE و نیز با فایل های نرم افزارهای SketchUp و Cinema4D
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
– و …


مشخصات و دانلود Twinmotion 2019 :


ورژن جدیدتر: دانلود Twinmotion 2021.1 x64


دانلود Twinmotion 2019

نرم افزار رندر ریل تایم