دانلود تکسچر کاغذ دیواری 3 بعدی با فرمت JPG

در این پست از مرجع معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی داخلی، یعنی مجموعه تکسچر پوستر دیواری که از تکسچرهای بسیار پرکاربرد است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

علم پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر می‌تواند به راحتی با نرم افزار فتوشاپ صورت گیرد. به این صورت که کاربر بعد از مدل سازی حجم خود در نرم افزار های مختلف حجم سازی از جمله تری دی مکس، رندر اولیه خود را وارد فتوشاپ می‌کند و شروع می‌کند به خلق صحنه، یعنی شروع به افزودن آبجکت های مختلف می‌نماید. معمولا برای پست پروداکشن آثاری که نمای داخلی و طراحی داخلی در آنها مهم است و در هر طراحی و مدل سازی که با این مضمون انجام می گیرد نیاز مبرمی به آبجکت‌هایی از همان جنس احساس می شود بنابراین مجموعه حاضر برای پیشبرد اهداف پست پروداکشن در همین راستا حاضر گردیده و امید است که استفاده لازم از آن انجام گیرد.

تکسچر پوستر دیواری


حتما ببینید: پرسوناژ درختچه و بوته گیاهان با فرمت PNG


جزئیات دانلود تکسچر پوستر دیواری :

مجموعه ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی کاغذ دیواری شیک با فرمت JPG برای استفاده به عنوان تصویر زمینه با حروف تایپوگرافی، برای ایجاد محیط منحصربه‌فرد که پر از کاراکتر و حروف انگلیسی است. تمام تکسچرها با رزولوشن بالا pixel 1165×790 و بدون لبه (Textures seamless) هستند.

دانلود کالکشن تکسچر پوستر دیواری :

  • مجموعه wallpapers -typographic-textures
  • حجم: 8.45MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

تکسچر کاغذ دیواری

تکسچر کاغذ دیواری

تصویر کاغذ دیواری

تصویر کاغذ دیواری


این مطلب را هم ببینید: کاربرد طرح و نقش در طراحی داخلی