دانلود رایگان مجموعه آبجکت میز و صندلی چوبی

در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری و در ادامه ارائه آرشیو حرفه ایی آبجکت مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی را تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

مجموعه آبجکت میز و صندلی با نام Carl Hansen Furniture Collection منتشر شده است. این کالکشن شامل 67 آبجکت آماده از انواع مبلمان رستوران و غذاخوری، میز، صندلی و نیمکت و … با فرمت های 3DS, DXF, JPG, MAX, OBJ می باشد. مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی شامل فایل های آماده سه بعدی از میز و صندلی چوبی با طرح های زیبا می باشد که برای طراحان داخلی که تمایل به طرح های مدرن و زیبا دارند مجموعه بسیار مناسبی می باشد و می توانید این 3d های آماده را در امور طراحی های سه بعدی مورد استفاده قرار دهید. تمام مدل های سه بعدی این آرشیو فوق العاده سبک و بهینه سازی شده اند و متریال دهی فوق العاده دقیق و حرفه ایی روی آنها انجام شده است.


حتما ببینید : دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی


جزئیات دانلود مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی

آرشیو پیش رو شامل 67 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع میز و صندلی چوبی برای فرمت های max، 3ds، obj و dwg و موتور رندر محبوب VRay می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل‌ ها نیز به همراه آرشیو موجود است. آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی به مدل‌ ها نیز می‌ باشد که از لینک زیر می‌ توانید کاتالوگ را دریافت کنید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی :

  • vary – 3ds max – dwg – 3ds – obj
  • renders
  • PDF catalog
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی :


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی

مدل سه بعدی میز و صندلی

دانلود آبجکت میز و صندلی

دانلود آبجکت میز و صندلی چوبی

آبجکت میز و صندلی چوبی

مدل سه بعدی میز و صندلی چوبی


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان مجتمع اداری تجاری

آموزش استادی در نورپردازی وی ری