نمونه های طراحی پلان برای آپارتمان مسکونی 3 خوابه

طراحی پلان آپارتمان 3 خوابه : خانه سه خوابه می تواند برای گستره ی وسیعی از چیدمان ها، اندازه ا ی عالی باشد. سه اتاق خواب می توانند اتاق های مجزایی برای کودکان و فضای راحتی برای هم اتاقی ها فراهم آورده و برای خانواده های کوچکتر یا دو نفره، فضای دفتری یا اتاق مهمان ایجاد کنند. تصاویر نشان داده شده در اینجا شیوه های بسیار متفاوتی را ارائه می دهند که سه اتاق خواب می توانند همراه با مبلمان شیک و طرح های منحصر بفرد فراهم نمایند.

ایده های طراحی پلان آپارتمان 3 خوابه

ایده های  طراحی پلان آپارتمان 3 خوابه

1-این خانه ی هزار رنگ، انتخابی ایده آل برای عاشقان موسیقی است، دو اتاق خواب و یک اتاق نشیمن بزرگ دارد، اتاق استریوی موسیقی، آن را تکمیل می کند، این فضا به یک بالکن دنج باز می شود. یک آشپزخانه ی کوچک و یک فضای دفتری، تکمیل کننده ی آسایش خانه است.

ایده طراحی پلان آپارتمان 3 خوابه

2-این خانه ی سه خوابه، کاملاً پذیرای زیبایی طبیعی است. این نه تنها از رنگ های قهوه ای و خاکستری خنثی در سراسر طرح استفاده می کند، بلکه چهار ایوان بیرونی مجزا نیز دارد.

نقشه آپارتمان 3 خوابه

3-این خانه ی سه خوابه، در یک طراحی فراخ که برای هم اتاقی ها عالی خواهد بود، حمام های شخصی برای هر اتاق و یک حمام مهمان مجزا در سالن جلویی خواهد داشت. فضای راحتی بیرونی، تکمیل کننده ی این طرح لوکس و مدرن است.


حتما ببینید: دکوراسیون آشپزخانه


پلان 3 خوابه

4-یک طرح سه خوابه ی دیگر که اثر Astin Studios است، بزرگ ترین اتاق خواب را با کفه های مرمرین سفید، گوشه ی دنجی برای گفتگو و یک پستو، به نهایت لوکس بودن می رساند. در این آپارتمان سه خوابه هرچند که با فضای کوچکی در مقایسه با برخی از دیگر طراحی ها سرو کار داریم اما تمامی تجملات یک خانه ی مدرن و راحت را دارد. حمام جک و جیل، گزینه ی بسیار مناسبی برای خواهر و برادرهایی است که خانه ی آنها اتاق خواب اصلی و حمام و پستوی واحدی ندارد. آشپزخانه یک میز صبحانه و نیز ناهارخوری را در خود جای داده است.


حتما ببینید: دانلود پلان آپارتمان مسکونی


طراحی پلان آپارتمان 3 خوابه

ایده های طراحی معماری دیگر برای آپارتمان 3 خوابه :

پلان سه بعدی

پلان آپارتمان 3 خوابه

پلان مسکونی 3 خوابه

منبع : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: طراحی خانه کمتر از ۵۰ متر مربع