دانلود رایگان مدل سه بعدی کاراکتر سرباز ریگ شده – CubeBrush – Assault Character Pack Remastered

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری برای شما مجموعه مدل سه بعدی کاراکتر سرباز را تهیه و آماده دانلود نموده ایم. یکی از مواردی که نقش مهمی در رسیدن به رندر های باکیفیت ایفا می کند اضافه کردن جزئیات و مدل های با کیفیت به کار است یکی از این مدل ها که می‌تواند دیتیل جذابی را به رندر ما اضافه کند، آبجکت انسان می باشد.

مجموعه مدل سه بعدی کاراکتر سرباز CubeBrush – Assault Character Pack Remastered شامل 10 لباس متفاوت، 6 سلاح و 5 نوع ریگ متفاوت مزدور ، نظامی ، SWAT ، نیروی دلتا و سرباز شمالی می باشد که به ویژه برای محیط های Real-Time مانند بازی های رایانه‌ای، شبیه سازی ها و یا دیگر دنیا های مجازی ساخته شده است. این مجموعه هم مانند سایر آرشیو های فوق‌العاده آبجکت و مدل سه بعدی سایت دارای بالاترین کیفیت در مدل ها و متریال های ساخته شده برای آبجکت ها هستند که در تصاویر رندر های نهایی آبجکت ها می توانید کیفیت عالی آن ها را مشاهده نمایید. فرمت این مدل های سه بعدی Fbx است که به راحتی میتوان در نر افزار های maya ، zbrush و .. استفاده کرد. این کالکشن کاربردی و ارزشمند می تواند در طراحی و چیدمان نهایی طراحی های سه بعدی موضوعات مختلف مورد استفاده طراحان و معماران قرار گیرد.

مدل سه بعدی پرسوناژ سرباز


حتما ببینید: مدل سه بعدی پرسوناژ در هنگام کار – دانلود رایگان Service v1 از Viz-People


جزئیات دانلود مدل سه بعدی کاراکتر سرباز :

این آرشیو حاوی 10 لباس متفاوت، 6 سلاح و 5 نوع ریگ متفاوت مزدور ، نظامی ، SWAT ، نیروی دلتا و سرباز شمالی برای فرمت Fbx می باشد.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی کاراکتر سرباز :


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی کاراکتر سرباز :

مدل سه بعدی کاراکتر سرباز

مدل سه بعدی کاراکتر سرباز