دکوراسیون آپارتمان 32 متری 

این آپارتمان 32 متری واقع در شهر سائوپائولو، برزیل توسط استودیو معماری BRA بازسازی و سپس طراحی شده است. تیم معماران در این خانه کوچک یک دیوار کشویی تعبیه نموده اند و پشت آن فضایی به عنوان اتاق خواب و سرویس بهداشتی طراحی نموده اند تا حداکثر استفاده بهینه از فضا و حیطه بندی محدوده های منزل صورت گیرد.

آپارتمان 32 متری

تیم معماران BRA برای بزرگ تر نشان دادن این استودیو آپارتمان از یک دیوار آینه ایی در یک طرف منزل و پنجره در سمت دیگر بهره گرفته اند. و در عین حال نیز نور طبیعی و مناسبی را وارد فضا نموده اند. در این آپارتمان کوچک سعی شده تا با تعبیه دیوار کشویی، فضا های عمومی و خصوصی تفکیک شده و تمامی نیاز های صاحبخانه تامین شود. هم چنین به علت محدودیت در فضا برای استفاده بهینه از فضا قسمت کوچکی برای غذا خوری در کنار نشیمن و آشپزخانه در نظر گرفته شده است. کابینت های چوبی آشپزخانه با ترکیب رنگ آبی حس طبیعی و زیبایی به فضا بخشیده است.

آپارتمان 32 متری

در مواقع ضروری امکان باز شدن دیوار کشویی وجود دارد. و در صورت بسته بودن نیز به عنوان دیوار پشت تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرد. این طراحی هوشمندانه از شلوغی و در هم ریختگی فضای منزل جلوگیری می کند.


حتما ببینید : طراحی مرکز توانبخشی کودکان و بزرگسالان در شیکاگو


سایر تصاویر طراحی آپارتمان 32 متری با اتاق خوابی پنهان پشت دیوار کشویی

آپارتمان 32 متری

آپارتمان 32 متری

دکوراسیون آپارتمان 32 متری 

طراحی استودیو آپارتمان

پلان آپارتمان 32 متری

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش تکنیک های حرفه ای رندرینگ با Vray از Vrayart

دانلود متریال وی ری – مجموعه متریال VRay از آرشیو Carrymax