دکوراسیون داخلی اتاق کودک

طراحی سفارشی اتاق خواب کودک واقع در تورنتو ، کانادا توسط گروه معماری Creative Union Network برای دو فرزند خانواده صورت گرفته است. این تغییرات در اتاق به منظور بازسازی یک اتاق زیر شیروانی انجام گرفته است. این اتاق خواب برای دو کودک خردسال طراحی شده و دارای چندین سطح و فضای بازی متفاوت می باشد. مکانی برای خواب کودکان و برای در نظر گرفتن احساسات کنجکاوانه و رشد خلاقیت و بازی آن ها طراحی شده است.

طراحی سفارشی اتاق خواب کودک

این اتاق خواب دارای دو تخت خواب می باشد یکی در سطح بالایی که دسترسی به آن از طریق یک راه پله کوچک میسر می شود و دیگری سطح پایین تر است و مکانی برای ذخیره سازی در زیر آن تعبیه شده است. یک اتاق خواب طراحی شده سفارشی با کمد های ذخیره سازی و دو راه پله کوچک که تختخواب ها را به مناطق بازی متصل می کند. یک گوشه کوچک در زیر تخت بالایی قرار دارد که فضای آرام را برای بازی فراهم می کند، در حالی یک راه پله کوچک ثانویه که دور یک ستون بتونی می پیچد، دسترسی به تختخواب بالایی را میسر می سازد.

طراحی سفارشی اتاق خواب کودک

طراحی داخلی فضا نمونه ایی از دکوراسیون یک اتاق مدرن اما با تم رنگی کودکانه و شاد برای جلب توجه و مناسب برای کودکان است که در طراحی آن سعی شده تا پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشد و با اشغال فضای محدود بتواند بهترین استفاده را از فضای داخلی و متناسب با احساسات کودکانه ایجاد نماید. در واقع می توان گفت طراحی سفارشی اگرچه ممکن است هزینه بیشتری را شامل شود اما با ارتقاء کیفیت و استفاده بهینه و متناسب با نیاز های همه کاربران و با توجه به جنسیت، سن و هم چنین ابعاد فضا می تواند یک دکوراسیون زیبا و کاربردی تر خلق نماید.


حتما ببینید : کاربرد رنگ آبی و زرد در طراحی مهد کودک


سایر تصاویر طراحی سفارشی اتاق خواب کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری