دکوراسیون داخلی دفتر کار هتلداری

Marriott بزرگ ترین شرکت هتلداری جهان می باشد. دفتر کار هتلداری Marriott واقع در شهر گورگان، هند توسط گروه معماری The Blue Leaves طراحی و به اجرا رسیده است. تیم معماران طراحی داخلی این دفتر کار را بر پایه سه ایده کلیدی میراث، پایداری و همکاری انجام داده اند.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار : گروه معماری The Blue Leaves
  • مکان پروژه : هند
  • مساحت پروژه : 10،000 فوت مربع
  • سال ساخت : 2018

دفتر کار هتلداری

وجود صندلی های قابل جابه جایی مابین فضا های کاری مشترک که توسط اتاق های کاری مختلف احاطه شده مهم ترین ویژگی طراحی این دفتر کار محسوب می شود. و بدین ترتیب این ویژگی منجر به ایجاد ترکیبی از اتاق جلسه، کابین های تلفن، اتاق هایی برای جلسات رسمی و غیر رسمی،اتاق کنفرانس و… شده است.

دفتر کار هتلداری

هدف اصلی تیم معماران در طراحی این دفتر کار خلق فضایی مهمان نواز و صمیمی با ترکیبی از بافت و متریال مختلف بوده است. متریال های به کار رفته در این فضای اداری شامل سنگ آهک، سنگ مرمر ایتالیایی، برنز و … می باشد. بهره گیری از آثار هنری زیبا از دیگر نکات قابل توجه در طراحی این دفتر کار می باشد که در خلق دکوراسیون متفاوت نقش مهمی را ایفا می کند.

دفتر کار هتلداری

تیم معماران برای استراجت کارمندان شرکت نیز فضایی کاملا آرام را طراحی نموده اند. یک نیمکت با پارچه چهار خانه و متناسب بار نگ میز و صندلی به شکل سراسری در کنار پنجره قرارگرفته است. بنابراین کارمندان می توانند در حین استراحت از مشاهده مناظر زیبای شهر نیز لذت ببرند.


حتما ببینید : بازسازی و طراحی کافه بار ژاپنی


سایر تصاویر طراحی داخلی دفتر کار هتلداری

دفتر کار هتلداری

دفتر کار هتلداری

دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار هتلداری

طراحی داخلی دفتر کار هتلداری

طراحی داخلی دفتر کار هتلداری

منبع : officesnapshots

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید:

آموزش رندرینگ در کی شات – دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای شدن رندرینگ

مستند سد هوور – طراحی و ساخت یکی از سنگین‌ترین و بلندترین سدهای جهان