بازسازی اتاق کودک در کانادا

این اتاق کودک متعلق به خانه ایی واقع در شهر تورنتو ، کانادا می باشد که توسط گروه معماران داخلی RZ بازسازی و طراحی شده است. تیم معماران پس از گفت و گو با 2 کودک این خانواده و در نظر گرفتن علایق آن ها در رابطه با رنگ، اکسسوری، سبک و به طور کلی شخصیت اتاق خواب ها اقدام به طراحی و بازسازی اتاق کودک نمودند.

قبل و بعد از بازسازی اتاق کودک

اولین اتاق متعلق به پسر این خانواده است که معماران با توجه به خواسته کارفرما اقدام به ایجاد فضایی راحت و آرام و در عین حال آرامش بخش و جسورانه با استفاده از ترکیب رنگ مناسب نمودند. این اتاق شامل یک میز، صندلی و باکس متناسب با ابعاد فضا به منظور نگهداری وسایل می باشد. دکوراسیون اتاق ترکیبی از رنگ سفید و مشکی است که تیم معماران به منظور جلوگیری از ایجاد یکنواختی در فضا از متریال مس در قسمت های مختلف مانند لوستر استفاده نموده اند.

قبل و بعد از بازسازی اتاق کودک

دومین اتاق کودک به فرزند دختر این خانواده اختصاص دارد که استفاده از کاغذ دیواری طرح فلامینگو و اکسسوری های طلایی و صورتی باعث خلق فضایی کاملا دخترانه شده است. دیوار های سفید حس راحتی و تمیزی را به این فضای پور نور بخشیده است. هم چنین یک میز تحریر و چندین قفسه نیز در دیوار مقابل اتاق خواب قرار داده شده است. یک نیمکت نیز در زیر پنجره برای اوقات فراغت و لذت بردن از منظره زیبا تعبیه شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی


سایر تصاویر قبل و بعد از بازسازی اتاق کودک

قبل و بعد از بازسازی اتاق کودک

قبل و بعد از بازسازی اتاق کودک

بازسازی اتاق کودک

بازسازی اتاق کودک

بازسازی اتاق کودک

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری