36 ایده جذاب برای استفاده از متریال سنگ مرمر در آشپزخانه

آشپزخانه مرمری : بسیاری از آشپزخانه ها، نمایی سفید، چوبی یا زرد دارند. آنچه که بسیاری از آشپزخانه ها ندارند، نمایی مرمرین است. مرمر نشانه ای از لوکس بودن و پیچیدگی فراوان است و نمایی دارد که اکثر آشپزخانه ها رؤیای آن را دارند. صفحات مرمری، خواه صفحه ی مرمرین سیاه و سفید خالدار یا سفید رشته ای، متفاوت و سفارشی است و هیچ دو اثر مرمری، ظاهری یکسان ندارند. مرمر نه تنها برای کاشی کاری ها و میزها استفاده می شود، بلکه صندلی ها، کفه ها و حتی نمای گیاهان زینتی را نیز می آراید. این سی و شش آشپزخانه مرمری ، شیوه های بی شماری را نمایش می دهند که در آنها مرمر می تواند به آشپزخانه، کلاس و پیچیدگی افزوده و یک فضای واقعاً لوکس و لذت بخش برای پخت و پز و میل کردن غذا ایجاد نماید.

آشپزخانه مرمری

ساخت این آشپزخانه ی سفید با سنگ مرمر سفید که در امتداد خاکستری با حداقل میزان پس زمینه کشیده شده، آغاز می شود. کابینت های خاکستری مایل به قهوه ای و میزهای چوبی-و-ذغالی به ترکیب شدن رنگ ها با دکوراسیون سفید شناور بر روی سقف، کمک می کنند.

آشپزخانه مرمر

مرمر خاکستری و سفید که با رنگ طلایی رُز و چوب صیقل خورده، نمایی آشکارتر پیدا می کند، راه باریکی به این فضای معاصر می گشاید. عسلی های استنسیل سیاه و درخت بونسای، بر نمود آن می افزایند.


حتما ببینید: دکوراسیون آشپزخانه


مرمر در طراحی آشپزخانه

جنبه ی هنری کار با سنگ مرمر بلوکی شکل، ایجاد می شود. سنگ مرمر خاکستری رشته دار بر روی پیشخوان جای می گیرد، و یک فن تهویه و نورپردازی سفید نیز به آن افزوده می شود.

متریال مرمر

از مرمر سفید تک رنگ که با رنگ سیاه آمیخته می شود، استفاده می کنیم. این آشپزخانه ی تماماً سفید، دو دیوار در بافت خود دارد. یک لامپ سه زاویه ای و یک میز سیاه طرح دار نیز داریم که چشم ها را می فریبد.

دکوراسیون آشپزخانه

حس و حال خلوتگاه را در فضای غذاخوری ایجاد کنید. این میز و دیوار مرمری دارای رگه های روشن، توسط بستری از کابینت های سفید، پس زمینه ی سیاه پیدا می کنند. میزهای سیاه با گرده برداری سفید نمایی روشن در چلچراغ ستاره ی دریایی دارند.


حتما ببینید: دکوراسیون اتاق نشیمن


کابینت آشپزخانه

این آشپزخانه ی مدرن، المان های بسیاری را در خود دارد. کاشی کاری های مرمری به کابینت های سفید و خاکستری مایل به قهوه ای، چلچراغ LED و صندلی های غذاخوری آکریلیک روشن، پیوند می خورند.

مدل کابینت آشپزخانه

تصاویر پروژه های طراحی آشپزخانه مرمری :

طراحی کابینت آشپزخانه

نمونه طراحی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

چیدمان وسایل آشپزخانه

آشپزخانه لوکس

آشپزخانه مدرن

کابینت لوکس

کابینت مدرن

کابینت مشکی

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه عروس

دکوراسیون کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه 2017

اشپزخانه 2017

مدل کابینت 2017

دکوراسیون آشپزخانه 2017

دکوراسیون آشپزخانه 2017

رنگ کابینت سال 96

کابینت ترکیه ای

مدل آشپزخانه اپن

دکوراسیون آشپزخانه کوچک ایرانی

دکور آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه شیک ایرانی

آشپزخانه شیک

اشپزخانه مدرن شیک

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون

36 آشپزخانه مرمری فوق العاده که نمایی لوکس دارند:

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: دانلود مدل سه بعدی تابلو عکس