دانلود مجموعه تصاویر پرسوناژ انسان با فرمت PNG برای فتوشاپ

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی داخلی، خارجی و پست پروداکشن فضاهای مختلف، یعنی مجموعه پرسوناژ انسان پیر که جزء تکسچرهای آرشیو حرفه ای سایت است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

امروزه با گسترش علم معماری و پیچیده تر شدنش و نیاز معماران به تصویر سازی پروژه‌هایشان، نرم افزار های مختلف معماری از جمله تری دی مکس، فتوشاپ، اتوکد، رویت، راینو، لومیون و … به کمک معماران آمده‌اند. در این بین بحث زمان و کیفیت ۲ فاکتوری است که همیشه مورد توجه بوده و در اولویت قرار می‌گیرد. نرم افزار فتوشاپ به لطف شرکت سازنده (ادوبی) و امکانات مختلفی که به کاربر می‌دهد جزو نرم افزارهایی شده است که هر ۲ فاکتور کیفیت و سرعت را به همراه دارد.

برای کسانی که طراحی داخلی، خارجی و پست پروداکشن انجام می‌دهند، داشتن یک آرشیو کامل از انواع پرسوناژ انسان برای فتوشاپ، بسیار ضروری است. تکسچرهایی که در عین ظرافت و زیبایی، دارای کیفیت بالای فنی و تخصصی باشند.

پرسوناژ انسان پیر

از مهمترین تصاویر برای پست پروداکشن معماری در فتوشاپ، تصاویر پرسوناژ انسان است. در آرشیو، می‌توانید تصاویر انسان های مسن، در حال زندگی روزمره و خصوصی را دانلود و در شیت بندی خودتان استفاده کنید.


حتما ببینید: دانلود پرسوناژ انسان شاغل


جزئیات دانلود پرسوناژ انسان پیر :

این فایل دانلودی؛ حاوی 20 عکس مخصوص پست پروداکشن تجسم نمایی های معماری (architectural visualization) است که همگی به صورت برش خورده ( cut out people) با رزولوشن متوسط و بالا، عکس برداری شده است. بنابراین برای زنده کردن رندر های خود، می‌توانید دانلود و استفاده نمایید.

دانلود کالکشن پرسوناژ انسان پیر :

  • مجموعه cut out older people
  • حجم: 22MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

تصاویر PNG انسان پیر

تصاویر PNG انسان پیر

تصاویر برش خورده انسان پیر

تصاویر برش خورده انسان پیر


این مطلب را هم ببینید: دانلود آرچ مدل 187 – آبجکت مبلمان چوبی