دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس تونلی شکل

فروشگاه لباس بچه گانه “In sight” واقع در مرکز شهر میمامی توسط شرکت معماری و طراحی داخلی OHLAB با ایده ایی مفهومی به شکل تونل طراحی و به اجرا رسیده است. این فروشگاه لباس مدرن دارای 24 پانل سفید رنگ می باشد که به منظور ایجاد فضایی شبیه به تونل در سراسر طول فروشگاه قرار گرفته اند.

فروشگاه لباس بچه گانه

دو حلقه قرمز رنگ در قسمت نما و ویترین فروشگاه مشاهده می شود که نشان دهنده آرم برند تجاری فروشگاه است. این دو حلقه همچون یک دوربین دوچشمی است که در هنگام مشاهده از درون آن، پانل های سفید در سراسر طول فروشگاه فضایی کاملا تونلی را نمایش می دهند.

فروشگاه لباس بچه گانه

یک پانل گرافیکی به شکل سه بعدی در انتهای فضای فروشگاه و انتهای پانل ها قرار گرفته است، که  فضا را بیش از آن چه که در واقعیت است و فراتر از محدوده فروشگاه نشان می دهد. در حقیقت این پانل سه بعدی با ایجاد خطای دید احساس تداوم تونل در فواصل بیشتری را القا می کند.

فروشگاه لباس بچه گانه

فواصل میان هر یک از این پانل ها طیف وسیعی از کاربرد ها را دارد و برای موارد مختلفی مانند نمایش محصولات، ذخیره سازی یا مکانی برای نشستن مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی این موارد به شکل  یک طراحی یکپارچه در فضا جای داده شده است. به علاوه وجود پانل ها و کف سفید رنگ در این فروشگاه لباس بچه گانه باعث جلب توجه محصولات و به چشم آمدن آن ها به اندازه کافی می شود.


حتما ببینید : پنج سبک جدید دکوراسیون آشپزخانه در سال 2019


سایر تصاویر طراحی داخلی فروشگاه لباس بچه گانه

فروشگاه لباس بچه گانه

فروشگاه لباس کودک

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مستند ابر سازه ها – تخریب کامل پل پیاچنزا در شمال ایتالیا

آموزش مدلینگ سه بعدی در اتوکد – دانلود رایگان آموزش مدلینگ اتوکد