طراحی داخلی خانه مد و فشن

شرکت مد و فشن Matches Fashion واقع در شهر لندن، انگلستان توسط گروه معماری Peldon Rose طراحی و به اجرا رسیده است. این شرکت خواهان افتتاح یک استودیو مدرن و با تکنولوژی در شرق لندن بود. مساحت این شرکت مد و فشن 2400 فوت مربع (732 متر مربع) است که در پارک المپیک الیزابت قرار گرفته است. طراحی فضای اداری و استودیو عکاسی شرکت Matches Fashion بیش از 11 هفته به طول انجامید.

شرکت مد و فشن

شرکت مد و فشن MatchesF ashion از تیم معماران خواستار خلق فضایی مدرن، خلاقانه و در عین حال همه جانبه بود. و این که طراحی داخلی فرهنگ و هویت این برند تجاری را نشان دهد. و از این طریق فرصت کار و فعالیت هوشمندانه را ارتقا دهد. و برای پرسنل شرکت فضا های چندمنظوره و هیجان انگیز را ایجاد نماید. تیم معماران درب ورودی این خانه مد را تنها با استفاده از یک نیمکت و میز منشی با رنگ ملایم طراحی نموده اند. دیوار های این قسمت به رنگ سفید ساده انتخاب شده اند. نام شرکت با رنگ مشکی و برجسته در پشت قسمت پذیرش حک شده است.

شرکت مد و فشن

در این دفتر کار طراحی و ذکاوت به وضوح دیده می شود. در دکوراسیون داخلی این شرکت از رنگ نارنجی به عنوان رنگی برانگیزنده استفاده شده است. یکی دیگر از ویژگی های اصلی در طراحی این پروژه صنعتی و مدرن بودن است. به عنوان مثال در سقف از لوله ها و تاسیسات استفاده شده که نشان اصلی یک دفتر کار صنعتی است. از شیشه و قاب فلزی مشکی رنگ برای تفکیک و جدا سازی فضا ها استفاده شده که حریم خصوصی کارکنان به وسیله آن حفظ شده است.

شرکت مد و فشن

نور طبیعی به واسطه طراحی و تعبیه پنجره های بزرگ به مقدار کافی وارد این محیط اداری می شود. و موجب انرژی بخشیدن به کارمندان شرکت می شود. به منظور استراحت پرسنل و گپ های دوستانه مبلمان های راحتی در کنار پنجره قرار داده شده است. با توجه به فعالیت این شرکت در زمینه مد و فشن بر روی دیوار های سفید، قاب عکس محصولات و تولیدات این شرکت نصب شده است.

شرکت مد و فشن

یک آتلیه اختصاصی نیز به منظور عکاسی از محصولات شرکت طراحی شده است. به این صورت که عکاسان از مدل هایی که لباس های تولید شده این برند تجاری را بر تن دارند عکسبرداری می کنند و پس از رتوش و ادیت، عکس ها را منتشر می کنند. در دکوراسیون این آتلیه به منظور جلوه بیشتر محصولات از رنگ سفید استفاده شده است.

شرکت مد و فشن

در اتاق جلسات این شرکت مد و فشن یک تلویزیون بزرگ برای نمایش فایل ها و تصاویر نصب شده است. دکوراسیون این اتاق با استفاده از رنگ مشکی، سبز، چوب با رنگ روشن و تیره طراحی شده است.


حتما ببینید : 5 ترفند ساده برای به روز کردن و زیباتر کردن فضای حمام و دستشویی


سایر تصاویر طراحی داخلی شرکت مد و فشن در لندن

طراحی داخلی خانه مد و فشن

طراحی داخلی خانه مد و فشن

طراحی داخلی خانه مد و فشن

طراحی داخلی خانه مد و فشن

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری

منبع : office snap shots

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پایان نامه و پلان ترمینال مسافربری

آموزش استادی در تری دی مکس – مبتنی بر پروژه برای مبتدیان