دکوراسیون داخلی سالن اسپا

سالن اسپا Nuilea واقع در شهر مادرید، اسپانیا توسط استودیو معماری Zooco طراحی و به اجرا رسیده است. طراحی داخلی این سالن اسپا به شکلی مدرن طراحی شده که دارای فضایی گرم با نور پس زمینه در قسمت پذیرش و راهرو ها و اتاق های درمان است. هم چنین در فضای داخلی این سالن از چوب های بامبو استفاده شده است.

سالن اسپا

در حال حاضر در دکوراسیون داخلی از چوب بامبو به شکل پارتیشن و تزئینات خاص برای فضا های داخلی استفاده می شود. پوب بامبو به دلیل سبک و مدرن بودن و راحتی کار در سبک های دکوراسیون های اروپایی و مدرن طرفداران بسیاری دارد و باعث خلق فضایی دلنشین و آرامش بخش می شود. در فرهنگ سنتی چین، چوب بامبو نماد خوش شانسی است که که خوشبختی و ثروت فراوان را به ارمغان می آورد.

سالن اسپا

در حقیقت اسپا نیز به مکانی اطلاق می شود که در آن از آب معدنی یا آب دریا برای استحمام درمانی استفاده می‌ شود. به طور معمول اسپا دارای فضا های خدماتی مانند، ماساژ، مراقبت از پوست صورت و خدمات بدن، همچون اسکراب یا رپینگ می باشد.

طراحی داخلی سالن اسپا

بکار گیری چوب بامبو در سالن اسپا Nuilea موجب بخشیدن ظاهری یکنواخت به فضا شده و با قرارگیری عمودی در کنار هم باعث ایجاد احساس ارتفاع بلند تر و ابعاد بزرگتر شده و در کاربران حس اه رفتن در جنگل را تداعی می کند. در سرتاسر فضای سالن اسپا از بامبو های عمودی استفاده شده و به فضا تم منحصر به فردی را بخشیده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی فروشگاه لباس بچه گانه


سایر تصاویر طراحی داخلی سالن اسپا با بامبو

سالن اسپا

طراحی داخلی سالن اسپا

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش پست پروداکشن صحنه هوایی در Photoshop

مستند تونل هوشمند – طراحی و ساخت تونل 97 کیلومتری