دکوراسیون دفتر کار لوکس

طراحی دفتر کار مدرن LEO واقع در شهر لندن، انگلستان توسط گروه معماری Area صورت گرفته است. کمپانی LEO از تیم معماران خواستار ایجاد دفتر کار لوکس و در عین حال پر جنب و جوش بود که به خوبی با شهر لندن مرتبط باشد. توسعه و پیشرفت سریع این شرکت علت این تقاضا بود.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار : گروه معماری Area
  • مکان پروژه : لندن، انگلستان
  • مساحت پروژه : 31,900 متر مربع
  • سال ساخت : 2018

طراحی دفتر کار مدرن

این ساختمان اداری در فضایی به مساحت 31,900 متر مربع ساخته شده که دو طبقه بالای این ساختمان دارای فضایی مدرن، سبز و با منظره ایی رو به خیابان می باشد که فضایی مفرح و متفاوت را برای کارمندان به وجود آورده است. تیم معماران سعی در تجهیز این فضای اداری به پیشرفته ترین امکانات داشته اند. این ساختمان اداری از ادغام بخش های مختلفی مانند: اتاق اجرا، اتاق جلسه، اتاق استراحت و سوئیت های سرویس دهی منحصر به فرد و زیبا تشکیل شده است. طراحی این دفتر کار به کمپانی LEO در حضور یافتن در بازار رقابت کمک بسیاری کرده است.

طراحی دفتر کار مدرن

تیم معماران Area با توجه به سه پروژه قبلی و شناخت آن ها از شرکت LEO می دانستند که این شرکت به دنبال طراحی تخیلی، متفاوت و هیجان انگیز است. بنابراین خود را برای مسیری پر چالش آماده کرده بودند. این دفتر کار لوکس به صورت پلان باز طراحی شده که در کنار مزایای دیوار منحنی، موجب هدایت نور به داخل فضا شده است. در عین حالی که نور طبیعی به میزان مطلوبی وارد ساختمان می شود اما نورپردازی مدرن با ویژگی های مختص به خود (لامپ های کف ، چراغ های آویزان شبیه به گل) دکوراسیون داخلی این دفتر کار را برجسته ساخته است. طراحی این ساختمان اداری تلفیقی از هویت، سبک و ظرافت است که به واسطه مبلمان مدرن و راحتی موجب ایجاد فضایی کاملا مطابق با خواسته کارفرما شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی شرکت نرم افزاریی در چین


سایر تصاویر طراحی دفتر کار مدرن در لندن

طراحی دفتر کار مدرن

طراحی دفتر کار مدرن

دکوراسیون دفتر کار لوکس 

دکوراسیون دفتر کار لوکس 

دکوراسیون دفتر کار لوکس 

دکوراسیون دفتر کار لوکس 

منبع : officesnapshots

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری