دانلود رایگان پلاگین شبیه ساز پارامتریک Para 3D برای 3DS Max 2016-2021

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین Para 3D میتوانید مدل های دیجیتال پارامتریک و انیمیشن ها را بسیار آسان تر و در محیطی ساده تر ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که مدلسازی پارامتریک و انیمیشن ها در نرم افزار 3ds Max بسیار سخت و زمان بر ایجاد شده و خواهان تجربه بسیار هستند. ولی شما می توانید با استفاده از پلاگین Para 3D به راحتی مدلسازی سطوح با قوس های پیچیده را در کمترین زمان ممکن به پایان برسانید.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

دانلود پلاگین Para 3D


حتما ببینید: دانلود پلاگین FLOOR GENERATOR 2.10 برای تری دی مکس 2014 تا 2020


مشخصات و دانلود پلاگین Para 3D V5 برای تری دی مکس :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • گزینه “Non selected” به Para Edit Sub Sub-Object اضافه شده است
  • با استفاده تست controller شما می توانید بررسی کنید که آیا یک لیست شامل float number می باشد یا نه
  • کاربر می تواند میزان دقت را در Curve controller کنترل کند
  • فعال کردن گزینه های modifier به آرایه های پارامتریک مرجع اضافه شده است
  • این نرم افزار قدیمی است و لینک های دانلود آن از سایت حذف شده است.

تصاویر دریافت شده با پلاگین Para 3D برای مکس :

دانلود پلاگین Para 3D

دانلود پلاگین Para 3D

دانلود شبیه ساز مدل پارامتریک

دانلود شبیه ساز مدل پارامتریک