طراحی داخلی رستوران Mayak در اوکراین

رستوران “Mayak” واقع در شهر کیف، پایتخت کشور اوکراین طراحی و به اجرا رسیده است. این رستوران در یک فضای سبز و درکنار رودخانه دنیپر قرار گرفته است. سالن و تراس بزرگ این رستوران لوکس منظره خاص و مجللی از رودخانه را به مشتریان ارائه می دهد. این رستوران با تم آبی طراحی شده است.

رستوران با تم آبی

تیم معماران در طراحی داخلی این رستوران با تم آبی از عناصری مانند: آینه های گرد، تراس و عرشه، روکش روی دیوار ها استفاده نموده اند که تداعی کننده حس حضور در یک کشتی می باشد.

مراجعه کنندگان می توانند در این رستوران مجلل در کنار دوستان خود مهمانی بگیرند و از صرف غذای خوشمزه در کنار رودخانه لذت ببرند. مشتریان این رستوران لوس را در رده بهترین رستوران های حاشیه رودخانه می دانند. شهرت رستوران Mayak در سرو غذا های دریایی می باشد.

در طراحی داخلی این رستوران از ترکیب رنگ آبی و صورتی، الوار های چوبی و گیاهان سبز در کنار منظره زیبا استفاده شده است.علت استفاده از رنگ آبی بیشتر نمایان شدن جزئیات طراحی دکوراسیون داخلی بوده است.

طراحی داخلی رستوران

در سالن جشن و مهمانی این رستوران از لوستر با روشنایی بالا و طراحی منحصر به فرد استفاده شده که موجب جلوه و شکوه بیشتر این مکان شده است. تعبیه آینه های گرد بر روی دیوار نیز حس حضور در کشتی را برای مشتریان تداعی می کند. استفاده از الوار های چوبی در سقف نیز یاد آور حس حضور در یک کشتی می باشد.

این رستوران مجلل و شیک دارای یک تراس و سالن سر پوشیده است که امکان انتخاب را برای مراجعه کنندگان فراهم کرده است.


حتما ببینید : 20 نمونه طراحی خلاقانه پلان مدرسه مدرن


سایر تصاویر طراحی داخلی رستوران با تم آبی

رستوران با تم آبی

طراحی داخلی رستوران

رستوران با تم آبی

طراحی داخلی رستوران

منبع : retail design blog

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش ایجاد نمای Louver در گرس هاپر‎

دانلود پلان مجتمع مسکونی با رویکرد معماری پایدار