طراحی شیر آب هوشمند

Yonggu Do، Dohyung Kin و Swon Oh طراحان خلاق و مبتکری هستند که شیر آب هوشمند را طراحی نموده اند. تفکر این دو طرح وابسته به یک اصل ساده است: آنچه را که می بینید، همان چیزی است که می توانید. این شیر آب هوشمند یک لیتر گنجایش دارد. این شیر آب شما را تشویق و حتی مجبور به صرفه جویی در مصرف آب می کند. به این شیر آب یک لوله شیشه ایی متصل شده که در داخل آن یک لیتر آب برای شستن دست ها ذخیره شده و برای پر کردن دوباره آن باید ابتدا شیر را ببندید.

شیرآب هوشمند

در مدت زمان یک دقیقه اگر شیر آب باز باشد، حدود 7 لیتر آب هدر می رود، که این مقدار خیلی بیشتر از میزان نیاز ما است. این شیر آب هوشمند مقدار زیادی انرژی، گرما و آب تصفیه‌ شده را پیش از آن که ما آن را روانه محیط‌ زیست کنیم؛ حفظ می کند.


حتما ببینید : 23 ایده طراحی نشیمن با رنگ نارنجی


در صورت نیاز به مقدار بیشتری آب، باید منتظر بمانید تا این شیر آب هوشمند دوباره شارژ شود. و استفاده کنندگان این شیر آب در می یابند که برای انجام هر کاری، به چه مقدار آب نیاز دارند. این شیر آب علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، کمک بسیاری به صبور شدن شما می کند. بنابراین اگر در فکر کاهش هزینه های خود هستید؛ این شیر آب بهترین انتخاب برای شما است.

شیرآب هوشمند

منبع : inhabitat

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود آبجکت فرنیچر کلاسیک به صورت صحنه آماده

دانلود Digital Film Tools Rays – پلاگین ایجاد افکت پرتو نور برای فتوشاپ