چند نمونه کافی شاپ منحصر بفرد در آسیا

کافی شاپ منحصر بفرد : باتوجه به افزایش مراجعه به فست فودها و کافی شاپ ها در سراسر جهان به دلیل گسترش زندگی شهری و زندگی ماشینی، از این پس فقط  کیفیت خدمات کافی نیست. بر این اساس توجه معماران به طراحی چنین فضاهایی بیشتر شده است، به دلیل اینکه یکی از عوامل موثر در رونق چنین فضاهایی، جذابیت فضا است.

به همین دلیل در اینجا 10 نمونه طراحی منحصر به فرد کافی شاپ در آسیا ذکر شده است.

کافی شاپ منحصر بفرد

10 کافی شاپ منحصر بفرد در آسیا

1. در کافی شاپی که توسط Hjgher در نزدیکی رودخانه ی سنگاپور طراحی شده است. میزها و صندلی ها از تخته های نازک برش خورده و روی هم نصب شده، ساخته شده است و در عین مدرن بودن حس طبیعت را در ذهن ایجاد می نماید.

کافی شاپ منحصر بفرد

2. موضوع درخت انتزاعی در کافی شاپی به سبک مینیمال در توکیو که توسط id inc طراحی شده است.

کافی شاپ منحصر بفرد

3. طراحی منحصر بفرد کافی شاپی در مرکز هنرهای Goodman در کشور سنگاپور که توسط designphase dba طراحی شده است.

کافی شاپ منحصر بفرد

4. یکی از مشحصات بارز در طراحی این کافی شاپ که توسط Emma Maxwell در سنگاپور طراحی شده است، استفاده از کاشی های بتنی شش ضلعی در دیوارهای آن است.

کافی شاپ منحصر بفرد

5. در این کافی شاپ که توسط Alberto Caiola و در شانگهای چین طراحی شده است، برای جلب نظر مردم، حجمی را در نمای بیرونی خود تعریف کرده است که به صورت شناور و معلق به نظر برسد.

کافی شاپ منحصر بفرد


حتما ببینید : نمای مدرن بتنی


6. در این کافی شاپ لوکس که در فضایی متصل به هتلی در سنگاپور، توسط designphse dba طراحی شده است، سعی شده برای  ایجاد فضایی سخاوتمندانه و گرم، از سنگ مرمر برای کف و نیز جزئیات طلا استفاده شود.

کافی شاپ منحصر بفرد

7. در این کافی شاپ به وسیله‌ی سیستم لوله های الکتریکی، به رنگ آبی فیروزه ای دیدی صنعتی و سرگرم کننده برای مشتریان ایجاد نموده اند. این کافی شاپ توسط استودیوی Supermachine، طراحی شده است.

کافی شاپ منحصر بفرد

8. طراحی این کافی شاپ که توسط گروه معماری JJA و در هنگ کنگ طراحی شده است به گونه‌ای است که ارتباط بین مردمِ داخل کافی شاپ و مردمِ خیابان را افزایش دهد.

کافی شاپ منحصر بفرد

9. در طراحی این کافی شاپ فضاهای کوچک و دنجی برای استفاده ی مشتریان تعریف شده است. طراحی این کافی شاپ در چین و توسط استودیوی طراحی YAMO بوده است.

کافی شاپ منحصر بفرد

10. این کافه‌ی غذای آماده که به صورت یک بلوک زرد رنگ طراحی شده است، در سئول قرار دارد و توسط گروه معماری M4 طراحی شده است.

کافی شاپ منحصر بفرد

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید:

دانلود تری دی مکس ۲۰۱۸

دانلود مایا ۲۰۱۸