دکوراسیون داخلی اداری

طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی We The Collective واقع در ونکوور، کانادا توسط گروه معماری SSDG Interiors Inc در فضایی به مساحت 217 متر مربع طراحی و به اجرا رسیده است. از جمله شاخص های بارز این دفتر کار طراحی شاد و در عین حال مینیمال آن می باشد. تیم معماران در طراحی این فضای اداری تلاش نموده اند با ایجاد فضایی خلاقانه و پویا، مکانی را به وجود آورند که نشانگر برند تجاری این شرکت بازاریابی باشد.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار: گروه معماری SSDG Interiors Inc
  • مکان پروژه: ونکوور، کانادا
  • مساحت پروژه: 2,344 متر مربع
  • سال ساخت: 2018

طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی

ساختمان قدیمی این شرکت در گذشته دارای فضاهای مجزا و تفکیک شده بود، به همین علت تیم معماران پس از بازسازی برای برطرف کردن نیاز های روز افزون کارمندان، نیاز به فضای شخصی بیشتری داشته و فرصت های همکاری نیز نیازمند فضایی متفاوت بود. بنابراین محیط کاری تازه و جسورانه ایی را برای سرگرمی طراحی نموده اند و پوشش دهی نیاز کارمندان که اکثریت آن متشکل از قشر جوان تر است را پیشنهاد دادند.

طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی

کابینت های مشکی همچون یک نقطه کانونی توجه هر بیننده ایی را به خود جلب می کند و با پارتیشن دکوری مشکی و فریم های مشکی به کار رفته در فضا به خوبی مطابقت دارد. برای جلسات شرکت، اتاقک های رنگی با کف پوش آبی طراحی شده است. هم چنین اتاقک هایی با طرح و گیاهان طبیعی موجب ایجاد حریم شخصی بیشتری برای کارمندان شده است و در عین حال یاعث ایجاد فضایی جذاب و متفاوت گردیده است. کاربرد پترن های متفاوت در فضای داخلی منجر به افزایش تنوع بصری شده است. الگوهای نوشتاری و اشکال روی دیوار ها، کانتر آشپزخانه و در پارتیشن ها و سایر قسمت ها به وضوح مشاهده می شود.

طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی

حضور پررنگ برند و یک حس سرگرم کننده و بی تکلف، در برابر پس زمینه ساده دکوراسیون داخلی، با الهام از سبک اسکاندیناوی صورت گرفته است. این طرح موجب ایجاد فرصت مناسب برای سلامتی و تعامل اجتماعی کارکنان در فضایی آرام و جذاب شده که نشان دهنده شخصیت و هویت این شرکت بازاریابی است. در طراحی این دفتر کار تیم معماران تجربه کاربران را در اولویت قرار داده اند و تعادل در راحتی به منظور افزایش کیفیت فضای کاری صورت گرفته است. هم چنین به لحاظ بصری از فضا های متنوع و سرگرم کننده استفاده شده تا باعث کاهش ایجادی فضای کاری یکنواخت شود. هم چنین موجب ایجاد تعاملات موثر بیشتر بین کارمندان برای بهبود وضعیت روحی،جسمی و همینطور اجتماعی افراد برای انجام کار موثرتر گردد.


حتما ببینید : طراحی داخلی دفتر کار شرکت تبلیغاتی Marquis


سایر تصاویر طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی

طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی

طراحی دفتر کار شرکت بازاریابی

دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون داخلی اداری

منبع : officesnapshots

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری