دکوراسیون داخلی کافه بستنی

کافه بستنی Lucciano’s واقع در شهر کوردوبا آرژانتین توسط گروه معماران FERRO & ASSOC با ایده صنعتی طراحی و به اجرا رسیده است. در طراحی این پروژه معماران در بیرون کافه فضایی را به منظور نشستن مشتریان مد نظر قرار داده اند. تفاوت اصلی طراحی این کافه بستنی با دیگر کافه ها، در استفاده از دو قفس پرنده با ابعاد بزرگ، آهنی و مشکی رنگ برای مشتریان است. به این صورت که مراجعه کنندگان می توانند در فضایی با حفظ حریم شخصی ساعات خوشی را سپری کنند و تجربه منحصر به فردی داشته باشند.

کافه بستنی

در تمامی فضا های این کافه از متریال بتن، سنگ، چوب، سرامیک، سنگ مرمر و فلز استفاده شده است. نام این کافه بستنی نیز با استفاده از چوب برش داده شده طراحی و ساخته شده و در قسمت نمای بیرونی ساختمان نصب شده است.

طراحی داخلی کافه بستنی

تیم معماران در فضای داخلی کافه به منظور تفکیک و جداسازی فضای سفارش دهی و میز های کافه از تکنیک اختلاف سطح بهره گرفته اند و با استفاده از درب های کشویی سرتاسری فضای بیرون را با داخل مرتبط ساخته اند. هم چنین برای هنگامی که مشتریان در صف هستند یک نیمکت با طول زیاد در قسمت پایینی و سفارش دهی، قرار داده شده تا بر روی نیمکت بنشینند و منتظر سفارش خود بمانند.

کافه بستنی

به منظور تسهیل در مشاهده محصولات (کیک،بستنی و …) برای مشتریان، از نورپردازی مناسب برای روشنایی بیشتر فضا استفاده شده است. هم چنین نور های نئونی بر روی دیوار مشکی رنگ قسمت ثبت سفارش، تعبیه شده است.

کافه بستنی

پله این کافه با استفاده از ترکیب متریال چوب و فلز مشکی رنگ اجرا شده است که مشتریان را به سمت طبقات بالا هدایت می کند. در تراس این کافه بستنی تعداد و تنوع صندلی بیشتر از طبقه پایین است و مشتریان می توانند از منظره های منطقه اطراف غرق در لذت شوند.


حتما ببینید : طراحی کافی شاپ دوقلو در فرودگاه کره جنوبی


سایر تصاویر طراحی داخلی کافه بستنی با ایده قفس پرنده

طراحی داخلی کافه بستنی

طراحی داخلی کافه بستنی

طراحی داخلی کافه بستنی

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پاورپوینت میدان دل کامپو سیه نا

آموزش استفاده از فایل اتوکد در اسکچاپ