طراحی داخلی کافی شاپ دوقلو

استودیو معماری UN در یکی از فرودگاه های کره جنوبی اقدام به طراحی کافی شاپ دوقلو نموده است. طراحی این دو کافه به صورت متقارن و با ایده استفاده از گیاهان صورت گرفته است. متریال هایی همچون چوب، شیشه و گیاهان از عناصر به کار رفته در این کافه هستند. با اتصال صندلی هایی منحنی شکل به دو قسمت از کافه، فضایی برای نشستن مشتریان فراهم شده است.

طراحی کافی شاپ سبز

دو کافه “Paris Baguette” و “Coffee@Works” به وسیله پانل های شیشه ایی از سایر فضا های فرودگاه تفکیک و جدا سازی شده اند. یک نیمکت مابین این دو کافه قرار گرفته که با استفاده از گیاهان دیزاین شده است. هم چنین به منظور نشان دادن شکل منحنی نیمکت در آن لامپ های LED دار تعبیه شده است. این کافی شاپ دوقلو درست در مقابل پله های فرودگاه واقع شده است. طراحی متقارن این دو کافی شاپ زیبایی آن را دو چندان نموده است. و به خوبی توجه مسافران را به خود جلب می نماید. ترکیب چوب در کنار گیاهان منجر به خلق فضایی آرام در این کافی شاپ دو قلو شده است.

طراحی کافی شاپ سبز

در هر دوی این کافی شاپ ها از نورپردازی در سقف به منظور کامل شدن روشنایی استفاده شده است. استفاده از گیاهان موجب ایجاد فضایی گرم و صمیمی در عین حال آرام برای مسافران شده است. در کف این دو کافه نیز نورپردازی صورت گرفته است. و موجب نشان دادن حریم هر میز شده و فضای روشن تری را برای مسافران ایجاد نموده است.


حتما ببینید : طراحی صندلی ضد ضربه با الهام از سیستم جت


سایر تصاویر طراحی کافی شاپ دوقلو در فرودگاه کره جنوبی

کافی شاپ دوقلو

کافی شاپ دوقلو

کافی شاپ دوقلو

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان باشگاه اسب سواری

دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل آشپزخانه