دکوراسیون و چیدمان 50 غذا خوری لوکس

در عصر حاضر واژه هایی مانند لاکچری و لوکس وارد زبان محاوره، فرهنگ و سبک زندگی مردم شده است. این کلمات به جلب توجه و صرف هزینه های بالا و در بیشتر موارد برای طبقه خاصی از اقشار جامعه اطلاق می شود. که در سبک زندگی و هم چنین در سبک های دکوراسیون داخلی نیز تاثیر گذار بوده و در سرتاسر دنیا دارای مخاطبان بسیار زیادی می باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی فضا های لوکس عوامل مختلفی مانند: انتخاب رنگ های متناسب با یک دیگر، ارتفاع بلند سقف ها، نوع چیدمان مبلمان، نور پردازی و استفاده از چراغ های آویز و زیبا تاثیر گذار هستند. در این مطلب طراحی 50 نمونه دکوراسیون داخلی غذا خوری لوکس برای شما همراهان گرامی آماده شده است.

دکوراسیون داخلی غذا خوری

فضای غذا خوری در دکوراسیون داخلی، به عنوان حوزه ایی ضروری در منزل محسوب می شود که افراد را دور یک دیگر برای صرف غذا جمع می نماید. در طراحی داخلی فضای غذا خوری آرامش و ایجاد احساس خوب و راحتی برای میل غذا الویت قرار داده می شود. با استفاده از نقطه کانونی و یا طرح های مناسب دیوار و سقف، استفاده از اکسسوری و لوازم دکوری ارزشمند و گاهی گران قیمت، تابلوی هنری بزرگ و جذاب یا کلکسیون های دیواری، مشتکل از بشقاب های آنتیک موجب تقویت ویژگی های یک غذا خوری لوکس می شود.

برای چیدمان و دکوراسیون یک غذا خوری لوکس استفاده از عناصر دکوراتیو و اکسسوری های کاربردی روی میز غذا خوری از مهم ترین فاکتور های طراحی محسوب می شود و هم چنین چیدمان لوکس قاشق و چنگال ها و یا سرو وعده های غذایی و یا دستمال سفره های رسمی در طراحی این فضا نقش مهمی را ایفا می کنند.

برای خلق یک فضای لوکس و فوق العاده از رنگ های متعدد و پراکنده استفاده نکنید. بلکه برای این که دکوراسیون از حالت منسجم و یکپارچه خود خارج نشود از رنگ های مرتبط و لاکچری را با هم انتخاب نمایید.


حتما ببینید : طراحی پله برای فضاهای کوچک


سایر تصاویر طراحی 50 نمونه دکوراسیون داخلی غذا خوری لوکس

دکوراسیون داخلی غذا خوری

دکوراسیون داخلی غذا خوری

اتاق غذاخوری مدرن

اتاق غذاخوری مدرن

اتاق غذاخوری مدرن

طراحی داخلی اتاق غذا خوری

طراحی داخلی اتاق غذا خوری

طراحی داخلی اتاق غذا خوری

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید:

دانلود مدل سه بعدی فروشگاه

آموزش اسکچاپ در معماری – آموزش طراحی دکوراسیون