رنگ های پاستلی در دکوراسیون کافه دسر

کافه دسر DYCE واقع در لندن توسط گروه معماری FormRoom  به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است. نمای این ساختمان به رنگ فیروزه ایی روشن می باشد که توجه هر بیننده ایی را به خود جلب می کند و عابران را ترغیب به ورود به کافه می کند. فضای داخلی این کافه دسر با الهام از سورئالیسم سالوادور دالی طراحی شده است. دیوار ها به رنگ صورتی ملایم در ترکیب با عناصر آبی روشن و هلویی طراحی شده اند.

طراحی داخلی کافه دسر با رنگ های پاستلی

استفاده از صندلی های با طرح موج باعث ایجاد تجربه فضایی متفاوت و کاربردی شده است. در عین حال نیز استفاده بهینه از فضا منجر به ایجاد فضای کافی برای نشیمن شده است. روی دیوار صورتی رنگ به منظور جذابیت فضا دو صندلی قرار گرفته که از Bubble Tea الهام گرفته شده است. نشانه های بصری در سراسر فضا در تقلید از موج های بستنی تکرار شده است. هم چنین گوی های صورتی مانند آب نبات های رنگی در کنار صندلی ها به کار رفته ، تمامی عناصر از گوی های صورتی رنگ گرفته تا استفاده از رنگ های پاستلی ، دسر های خوشمزه را تداعی می کند و با مفهوم این کافه هماهنگی دارد.

رنگ های پاستلی در دکوراسیون کافه دسر 

در جلوی قسمت پیشخوان نیز پانل های فلزی راه راه قرار گرفته که جلوه زیبایی به فضا بخشیده است. نصب آینه های چشمگیر و استفاده از آینه های محدب و مقعر در سقف نیز فضا را دو چندان چشمگیر و متفاوت ساخته و روشنایی های سقفی نیز با آن ترکیب شده است. حباب های موجود از محصولات اصلی DYCE می باشد و تم رنگ مشکی باعث ایجاد کنتراست در فضای این کافه شده و به آن جلوه منحصر به فردی بخشیده است. هم چنین انعکاس تصاویر بر سقف جلوه بصری متفاوتی در فضای داخلی ایجاد کرده است.


حتما ببینید : طراحی رستوران برای علاقمندان به گربه


سایر تصاویر طراحی داخلی کافه دسر با رنگ های پاستلی

طراحی داخلی کافه دسر با رنگ های پاستلی

طراحی داخلی کافه دسر با رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی در دکوراسیون کافه دسر 

رنگ های پاستلی در دکوراسیون کافه دسر 

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مستند ساخت برج العرب – مستند دوبله فارسی ارتباطات مهندسی