طراحی المان فستیوال سرعت توسط Gerry Judah

Gerry Judah یک هنرمند خوش ذوق و خلاق است که طراحی المان فستیوال سرعت Good wood 2017 را بر عهده داشته است. کارفرمایان Bernie Ecclestone در مسابقات معروف Grand Prix شرکت می کنند. هر یک از پنج اتومبیل فرمول یک که بر روی المان نشسته اند، جنبه متفاوتی از حرفه Bernie Ecclestone را نشان می دهند.

المان فستیوال سرعت 

Gerry Judah در رابطه با اتومبیل های استفاده شده در این المان این گونه اظهار داشته است که : ” Connaught، در سال 1958 به عنوان راننده در دو مسابقه فرمول یک شرکت نمود، Brabham مالک این تیم بود و موفق به دریافت جایزه قهرمانی شد، اتومبیل های دیگری مانند فراری و مرسدس که در این سال شرکت نمودند، منعکس کننده زمان خود در مدیریت فرمول یک هستند و عنوان برتر مسابقه فرمول یک را به ارمغان آوردند. ”

المان فستیوال سرعت 

ارتفاع المان فستیوال سرعت 35 متر (114 فوت) می باشد و برای ساخت آن از نیروی انسانی 20 نفر کارگر استفاده شده است. ابن المان 500 پیچ و مهره دارد. در مجموعه این المان 65 تن وزن دارد و از 8 جعبه فولادی ساخته شده است. المان فستیوال سرعت با کمک 8 نفر کارگر و سه چرثقیل نصب و ساخته شده است. مدت زمان ساخت و نصب این المان 6 هفته به طول انجامیده است.


حتما ببینید : طراحی صندلی ضد ضربه با الهام از سیستم جت


سایر تصاویر طراحی المان فستیوال سرعت

المان فستیوال سرعت 

المان فستیوال سرعت 

المان فستیوال سرعت 

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود Twinmotion 2019 – نرم افزار رندرینگ ریل تایم

مستند متروی نیویورک – مستند دوبله فارسی ابر کارخانه ها