تبدیل گاراژ به خانه رنگارنگ

این آپارتمان در گذشته یک گاراژ بود که پس از بازسازی به یک آپارتمان شیک تغییر کاربردی داد و تبدیل به یک فضای مدرن و روشن شد. به علت کمبود نور طبیعی در این آپارتمان فرانسوی ، یک آینه دیواری در اتاق نشیمن قرار دارد تا نوری را که از درب های باز شده به سمت پاسیو و باغ باز می شود ، به داخل فضا منعکس کند.

طراحی آپارتمان فرانسوی 

یکی از دیوار های اتاق نشیمن دارای کمد های سرتاسری به رنگ سفید و سبک مینیمال می باشد که با حلقه های مدور موجب ایجاد کاربرد های مختلف شده است. بزرگ ترین حلقه به عنوان نشیمن ، با یک بالشتک که در نیمه پایینی دایره طراحی شده مکانی راحت و مدرن را برای نشیمن فراهم نموده و حلقه های کوچک تر نیز برای تلویزیون و کامپیوتر و باندها در نظر گرفته شده است. طاق های دایره ایی شکل طرح جالب و منحصر به فردی را به این آپارتمان فرانسوی افزوده اند و باعث خلق فضای جدید و رنگارنگ شده و تم متفاوتی را در فضا ایجاد کرده اند.

طراحی آپارتمان فرانسوی 

در تمام نقاط این آپارتمان برای جبران کمبود نور در فضا ، از رنگ های جسورانه مانند کاربرد رنگ زرد روشن در آشپزخانه و فضای غذا خوری ، رنگ قرمز در دکوراسیون حمام و انتخاب رنگ صورتی ملایم برای مبلمان و رنگ سبز نعنایی در دکوراسیون اتاق خواب استفاده شده است. که استفاده از این رنگ ها نه تنها جلوه خاصی به دکوراسیون بخشیده بلکه تنوع رنگ ها علاوه بر پویایی سبب ایجاد تنوع و تفکیک بصری حوزه ها نیز شده است. از لکه های قرمز به منظور هماهنگی در کل فضا استفاده شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی آپارتمان شهری با سبک هنری و شگفت انگیز


سایر تصاویر طراحی آپارتمان فرانسوی

طراحی آپارتمان فرانسوی 

طراحی آپارتمان فرانسوی 

تبدیل گاراژ به خانه رنگارنگ

تبدیل گاراژ به خانه رنگارنگ

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود آرچ مدل 170 – آبجکت میوه و سبزی