رنگ خاکستری در دکوراسیون آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان خاکستری واقع در ورشو، لهستان توسط معماری به نام Jacek Tryc با کانسپتی الهام بخش از سفر های تابستانی به قطب شمال به اجرا رسیده است. این خانه دارای یک نشیمن مدرن با مبلمان و اکسسوری ها همراه با یک پالت خاکستری می باشد. کفپوش نشیمن با تناژی متفاوت با پارکت چوبی پوشش داده شده که تا زیر پرده ها امتداد یافته و فضای یکنواختی را به وجود آورده است.

طراحی داخلی آپارتمان خاکستری

تاچ سبز با استفاده از گیاهان در فضای غذا خوری مدرن به این مکان افزوده شده است. استفاده از پرده دو لایه تنها باعث حفط حریم خصوصی شده بلکه کمک فراوانی به استفاده کاربردی تر در ساعات مختلف شبانه روز می کند. در کنار اتاق غذا خوری، آشپزخانه با کابینت های مینیمال سفید قرار دارد. دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های مینیمال سفید، سطوح کانتر و دیوار پشت کابینتی خاکستری کامل شده است.

طراحی داخلی آپارتمان خاکستری

فضای نشیمن و آشپزخانه به وسیله یک راهرو کوچک به اتاق خواب منتهی می شود که با عبور از درب جلو جریان عبوری خوبی را به سایر قسمت ها ایجاد می کند. دکوراسیون اتاق خواب، دارای روشنایی های مجسمه مانند و مدرن با تمی زیبا و هنری می باشد که باعث ایجاد حسی متفوات در این مکان شده است. در سوی دیگر اتاق خواب، در سمت دیگر یک قسمت از پارکت کف تبدیل به کاشی خاکستری تبدیل شده و با قرار گیری یک وان مستقل آن را از اتاق مجزا ساخته و فضای لوکس و آرامش بخشی را برای استراحت و رهایی از خستگی های روزمره فراهم نموده است. در سمت دیگر اتاق خواب یک دیوار خاکستری مینیمال وجود دارد که مکانی را برای قرار گیری میز کار یا مطالعه و قفسه ایی برای ذخیره سازی و قرارگیری لوازم دکوری ایجاد نموده است.

طراحی داخلی آپارتمان خاکستری

این آپارتمان دارای واکینگ کلازت بزرگ می باشد که فضای زیادی را برای آویزان کردن لباس و ذخیره سازی کیف و کفش به وجود آورده است. نصب یک آینه قدی بر روی دیوار انتهایی نه تنها باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضا شده بلکه برای پرو لباس بسیار کاربردی می باشد. هم چنین به منظور خوب دیده شدن لباس ها و روشن تر کردن فضا، در میله های رگال های لباس، نورپردازی مخفی تعبیه شده است.

طراحی داخلی آپارتمان خاکستری

دیوار ها و کف حمام و سرویس بهداشتی این آپارتمان با استفاده از کاشی های خاکستری بزرگ پوشش داده شده است. تم خاکستری موجود در کل خانه، تا سرویس بهداشتی و حمام نیز امتداد یافته است. هم چنین در این مکان از رنگ سفید برای شیرآلات و مبلمان استفاده شده که مکمل زیبایی برای این فضا محسوب می شود.


حتما ببینید : طراحی داخلی آپارتمان با تم خردلی


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان خاکستری

طراحی داخلی آپارتمان خاکستری

رنگ خاکستری در دکوراسیون آپارتمان

رنگ خاکستری در دکوراسیون آپارتمان

رنگ خاکستری در دکوراسیون آپارتمان

رنگ خاکستری در دکوراسیون آپارتمان

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری