3 مثال از تلفیق تجمل و فضاهای کوچک

طراحی خانه با مساحت کمتر از 60 متر مربع : گاهی اوقات تجمل در بسته های کوچکی ارایه می شوند – در حالی که بسیاری ، تصورشان از تجمل اتاقی با کف پهن و وسیع است ، این طرح های زیبا ، سبک نگرشی معتدل تر را در پیش گرفته اند. هر کدام از این سه خانه مساحتی کمتر از 60 متر را دارا میباشند ، با وجود مساحت کمشان ، دکوراسیون ساده و موثر، اثاثیه بسیار با کیفیت و طراحی فکر شده باعث شده است که این خانه ها بسیار اثر گذار باشند. اگر شما به دنبال راهی هستید که آپارتمان کوچک یا معمولی خود را به خانه ای بسیار شیک تر و مجلل تبدیل کنید ، شاید یکی از طراحی های اینجا بتواند به شما کمک کند که خانه رویایی خود را بسازید و ایده هایی شگفت انگیز برای طراحی داخلی به شما ارایه دهند. کدامیک از طرح های زیر مورد علاقه شما است؟

مورد اول :با مساحتی کمتر از 50 متر این آپارتمان جذاب کمبود فضای خود را با ترفند های بهبود فضا همچون سقف های بلند ، پنجره های عظیم و چیدمان گسترده و باز جبران کرده است.

دکور خانه ساده باقی مانده است. در حالی که لامپ ها ثابت هستند ، وسایل معمول و ساده ی روزانه ای همچون ظرف میوه ، سهم گسترده ای در شخصیت و رنگ و خلاقیت ایفا میکنند.

طراحی خانه با مساحت کمتر از 60 متر مربع

طراحی خانه با مساحت کمتر از 60 متر

خانه با مساحت کمتر از 60 متر

خانه با مساحت کم

طراحی خانه با مساحت کم

طراحی خانه

طراحی داخلی خانه

معماری

معماری داخلی

دکوراسیون

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی حمام

دکوراسیون داخلی حمام

در مورد بعد خانه ای را میبینید که در آن مواد و عناصر و چینش برای ایجاد فضایی گرم و با حس صمیمیت بکار گرفته شده اند. فضای نشیمن اصلی به وسیله یک دیوار کاذب و شومینه ای دنج که قسمت پایین آن برای ایجاد حس متصل بودن و ارتباط میان فضای کاربردی ترکیبی آشپزخانه/غذاخوری از هم جدا شده است.


حتما ببینید: دکوراسیون اتاق نشیمن


طراحی خانه با مساحت کمتر از 60 متر مربع

دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

دکوراسیون داخلی آپارتمان 60 متری

دکوراسیون داخلی آپارتمان 50 متری

دکوراسیون داخلی آپارتمان 40 متری

دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک

دکوراسیون داخلی خانه 50 متری

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

دکوراسیون داخلی حمام کوچک

دکوراسیون داخلی حمام کوچک

اما مورد بعد یک آپارتمان مفهومی کوچک در جی دانسک لهستان است. طراحی داخلی این آپارتمان از خصوصیات متنوع گرما بخش و طبع زیبای چوب بهره برده است در حالی که از مقادیری شیشه سیقلی و سطوح مات سیاه هم برای بخشیدن حس مدرن و به روز بودن استفاده شده است.
در حالی که خانه های دیگر ارایه شده در این گردآوری ، بدون شک در ایجاد حس ممتاز و ویژه بودن هر فضای خاص موثر بوده اند ، اما این مورد احساس آزادی و همخوانی فوق العاده اجزا با همدیگر را منتقل میکند.

طراحی خانه با مساحت کمتر از 60 متر مربع

دکوراسیون پذیرای

دکوراسیون اتاق پذیرای

دکوراسیون اتاق خواب

ایده طراحی داخلی

ایده معماری

طراحی خانه با مساحت کمتر از 60 متر مربع

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: دانلود مدل سه بعدی گلدان دکوری