دکوراسیون داخلی فروشگاه روسری برند Hermes

شعبه جدبد فروشگاه روسری هرمس واقع در شهر سیاتل توسط معماری به نام Robert Storey از استودیو معماری Storey Studio طراحی و به اجرا رسیده است. در طراحی داخلی این فروشگاه از رنگ های مختلف استفاده شده است. این فروشگاه برای فروش روسری های ابریشمی در نظر گرفته شده که به همین علت به شکل مفهومی از ساختار های مختلف و سبک های معماری کلاسیک مانند ستون ها، قوس ها و دیواره های چوبی استفاده شده است.

فروشگاه روسری

هرمس یک برند تجاری لوکس می باسد که همواره برای فروشگاه های مستقل خود سبکی منحصر به فرد ارائه می دهد. ولی شعبه جدید فروشگاه هرمس در سیاتل به منظور پاسخ گویی به نیاز های مشتریان جوان تر طراحی شده که در آن لوازم با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه مانند: جواهرات، ساعت و اکسسوری ها در کنار روسری های ابریشمی معروف خود این برند تجاری عرضه می شود.

فروشگاه روسری

در این فروشگاه برای نمایش روسری ها از ریل های متحرکی استفاده می شود که معمولا برای آثار هنری و فرش مورد استفاده قرار می گیرد. پانل های نمایش متحرک این فرصت را در اختیار خریداران قرار می دهد تا به راحتی به مشاهده طرح ها و رنگ های روسری ها بپردازند و توسط کاربران انتخاب شوند. زمینه سفید رنگ و یکنواخت کف فروشگاه موجب بخشیدن شدن تم مینیمال به فضا گردیده است. و منجر به خلق فضایی سازماندهی شده با ترکیب رنگی ملایم و منحصر به فرد شده و فضا را از حالت یکنواختی خارج نموده است.

فروشگاه روسری

فضای داخلی فروشگاه روسری هرمس روشن و باز طراحی شده و مشتریان را تشویق به لمس کالا ها می نماید، این ویژگی یک تجربه کاملا متفاوت از تجربه خرید سنتی را به مشتریان ارائه می دهد و کمک شایانی به ارتقاء تعاملات خواهد نمود.


حتما ببینید : طراحی فروشگاه کفش و کلاه LACES – مکزیک


سایر تصاویر طراحی داخلی فروشگاه روسری هرمس

فروشگاه روسری هرمس

فروشگاه روسری هرمس

منبع : azuremagazine

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود مجموعه پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری

مستند سد هوور – طراحی و ساخت یکی از سنگین‌ترین و بلندترین سدهای جهان