طراحی گلدان عمودی Livi

Livi یک گلدان مناسب و ایده آل برای تمامی سطوح عمودی است که تعریفی نو به حضور گل و گیاه در زندگی امروزه بخشیده است. این گلدان حاصل ذوق و هنر چندین معمار سان‌ فرانسیسکویی است و محصول نهایی پس از همکاری طراحان و تولید کنندگان متعددی ساخته شده است. گلدان Livi یک باغ عمودی آویزان ایجاد نموده است و جایگزین مناسبی برای کاشت گیاهان در گلدان های غبار آلود در گوشه های غیر معمول شده است. با بهره گیری از این گلدان می توان گیاهان را در کنار درب یخچال و یا پنجره آشپزخانه نگهداری نمود. علاوه بر این طراحی گلدان زیبا Livi با رنگ های جدید صورت گرفته که می تواند به پنجره های ساختمان های اداری نشاط و شادی ببخشد. با استفاده از فضا های عمودی، گیاهان با شیوه‌ ایی نو و جذاب به دکوراسیون خانه شما پیوند می‌خورند و باعث زیبایی محیط اطراف شما می شوند.

طراحی گلدان عمودی Livi

شیوه استفاده از گلدان Livi بسار ساده و راحت می باشد؛ به گونه ایی که کاشت گیاه به طور مستقیم در داخل این گلدان و یا داخل گلدان کوچک‌ تری که روی بدنه آن طراحی شده را فراهم نموده است. علاوه بر این یک پیپت در داخل این گلدان به منظور آبیاری گل ها تعبیه شده است. و آب اضافی به وسیله دکمه‌ ایی که روی پایه گلدان قرار دارد؛ تخلیه می شود.

طراحی گلدان عمودی Livi

این گلدان زیبا و بی نظیر حاصل فرایند طراحی دقیق است. در طراحی گلدان Livi پیش از حتمی شدن، شکل نهایی، 32 نمونه پیش طراحی شده مختلف از گلدان ساخته شده و مورد تست و امتحان قرار گرفته است.

طراحی گلدان عمودی Livi

تیم معماران با الهام از اشکال آلی و ارگانیک موجود در طبیعت این گلدان زیبا را طراحی نموده اند. گلدان Livi با استفاده از مواد 100 درصد بازیافت شده ساخته شده است. این گلدان از طریق پد های میکرو مکنده‌ ایی به سطح عمودی مورد نظر می‌ چسبد که با مواد حاصل از نانو تکنولوژی ساخته می‌ شوند. اگر سطح مورد نظر تمیز و به درستی آماده شده باشد، استفاده مجدد از این پد های میکرو مکنده امکان پذیر است.


حتما ببینید : ایده فضا سازی شهری با ماسه


سایر تصاویر خلاقیت در طراحی گلدان عمودی LIVI

طراحی گلدان عمودی Livi

طراحی گلدان عمودی Livi

طراحی گلدان عمودی

طراحی گلدان عمودی

طراحی گلدان عمودی

خلاقیت در طراحی گلدان

خلاقیت در طراحی گلدان

منبع : freshome

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مدل سه بعدی سنگ – دانلود رایگان آبجکت تخته سنگ واقع گرایانه

دانلود SpeedTree Cinema – نرم افزار مدل سازی درخت و پوشش گیاهی