دکوراسیون داخلی خانه با تیر فولادی

در طراحی داخلی خانه ایی در لندن استفاده از تیر فولادی بزرگ زرد رنگ، تیر های چوبی و تخته های سه لا منجر به خلق فضایی گرم و صمیمی برای یک خانواده شده است. در پشت نمای آجری این خانه یک حیاط با منظره ایی کوچک و دلباز وجود دارد. در قسمتی از این حیاط یک باغچه با ابعاد متناسب برای کاشت گیاهان طراحی شده و در انتهای حیاط نیز یک میز و صندلی برای دورهمی های دوستانه قرار داده شده است.

طراحی داخلی خانه

در فضای داخلی خانه یک تیر فولادی بزرگ زرد رنگ مشاهده می شود که به عنوان تکیه گاه و نگهدارنده سایر الوار های غیر متصل عمل می کند. و بدین ترتیب دست معمار را برای اجرای ضعف های سازه ایی پروژه باز گذاشته است. طراحی داخلی خانه به صورت پلان باز صورت گرفته که فرصت مناسبی را در اختیار دکوراتور قرار داده تا از رنگ مشکی به عنوان المان طراحی در دکوراسیون کابینت های آشپزخانه استفاده نماید. به علاوه کابینت ها با یک ناهار خوری و نیمکت هارمونی متناسبی دارد.

طراحی داخلی خانه

یک اتاق بازی کوچک اما جالب در مجاورت فضای ناهار خوری به منظور سپری نمودن اوقات فراغت ساکنین طراحی شده است. کمد، باکس و المان های خانه قسمتی از فضای مدولار آپارتمان به شمار می روند. به نوعی که این المان های عملکردی تبدیل به مبلمان و نیمکت خانه شده اند.

طراحی داخلی خانه

مابین اتاق بازی کودکان و راه پله، یک راهرو تعبیه شده که در حقیقت تبدیل به جزئی از فضای کلی خانه شده است. به عنوان مثال، تعدادی کمد در زیر پله تعبیه شده که می تواند با توجه به ابعاد، دارای کاربری متفاوتی باشد و یا قفسه هایی که در طول راهرو برای کفش و سایر لوازم تعبیه شده اند.

طراحی داخلی خانه

پس از بازسازی حمام، این فضا از ظاهری کاملا خاص و زیبا بهره مند است. تعویض کاشی ها و انتخاب کاشی با الگوی مثلث و مستطیلی در کنار وان و یک دوش مشکی رنگ منجر به ایجاد ترکیب مناسبی برای این حمام شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی کافه بستنی با ایده قفس پرنده


سایر تصاویر طراحی داخلی خانه با استفاده از تیر فولادی زرد رنگ

استفاده از تیر زرد فولادی در طراحی داخلی خانه

استفاده از تیر زرد فولادی در طراحی داخلی خانه

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

رساله مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست

دانلود پلاگین PhoenixFD v3.04 برای 3ds Max