طراحی خاص آپارتمان لوکس Limassol

ساخت آپارتمان لوکس Limassol تا به حال اتمام نیافته است. اما به زودی این آپارتمان توسط گروه معماری نارنجی که به تازگی برنده رقابت طراحی آن شده اند، در سواحل Limassol در قبرس بر بالای بخش تجاری نزدیک به این سواحل بنا خواهند شد.

مشخصات کلی پروژه:

  • اسم پروژه آپارتمان لوکس Limassol
  • طراح گروه معماری نارنجی
  • مساحت 1813 متر مربع
  • سال ساخت 2017
  • مکان پروژه Limassol, Cyprus
  • همکاران طرح Patrick Meijers, Jeroen Schipper, Gloria Caiti, Kristina Jasutiene, Erika Ruiz, Elena Staskute

طراحی آپارتمان لوکس Limassol

آپارتمان لوکس Limassol

ساخت آپارتمان لوکس Limassol تا به حال اتمام نیافته است. اما به زودی این آپارتمان توسط گروه معماری نارنجی که به تازگی برنده رقابت طراحی آن شده‌ اند، در سواحل Limassol در قبرس بر بالای بخش تجاری نزدیک به این سواحل بنا خواهند شد.
این ساختمان به گونه ایی طراحی شده است که هر طبقه دید 360 به اطراف داشته و در هر طبقه دارای یک واحد مسکونی باشد. فضای زندگی برای تمام طبقات در بخش داخلی، و فضای سبز و استخر و تراس های متعدد در فضای بیرونی هر طبقه قرار دارد. نکته مهم در طراحی این است که نه تنها حریم شخصی در آن حفظ شده است بلکه باعث تنوع فضای مسکونی و ایجاد جذابیت و تنوع در نمای ساختمان می شود.


حتما ببینید: دکوراسیون داخلی


طراحی آپارتمان لوکس

در این ساختمان برای افزایش تعامل با مناظر اطراف و به حداکثر رساندن دید داخل به خارج در فضا های مسکونی که در کنار ساحل قرار دارند، سعی شده تمام انرژی و توانایی در جهت افزایش سطوح خارجی نما صرف شود. در این افزایش سطح ایده های خلاقانه و مناسب، به گونه ایی اجرا شده که از آن به عنوان فرصتی جهت تنوع بخشیدن به فضا های داخلی نیز استفاده شده است.

معماری آپارتمان لوکس

نصاویر و پلان های پروژه آپارتمان لوکس Limassol :

آپارتمان لوکس

طراحی آپارتمان لوکس

پلان آپارتمان لوکس

پلان آپارتمان لوکس

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: طراحی داخلی کافی شاپ کرافت