دکوراسیون داخلی خانه با تلفیق سبک مراکشی و مینیمال

تلفیق سبک مراکشی با مینیمال، با استفاده از الگوی پیچیده، رویکردی کاملا متفات با سایر طراحی و دکوراسیون های داخلی است. این دو سبک دو ملودی متفاوت هستند که با یک دیگر کاملا همخوانی دارند و زیبایی یک دیگر را کامل کرده اند. این آپارتمان واقع در شهر ویلنیوس، لیتوانی به مساحت 159 متر مربع در دو طبقه توسط گروه معماری U-Style با تلفیق سبک مراکشی و مینیمال طراحی و به اجرا رسیده است. در طراحی داخلی این خانه به سبک مراکشی به درستی سبک سنتی و مدرن با یک دیگر تلفیق شده اند.

خانه به سبک مراکشی

دیوار اتاق نشیمن با یک الگو خاص و متفاوت طراحی شده است. که در مقابل آن یک بخاری مراکشی چوبی قرار داده شده است. سقف بتنی این خانه به سبک صنعتی طراحی شده است. در نشیمن سیستم صوتی و تلویزیون به همراه میزی به سبک مینیمال مشاهده می شود.

مبلمان این خانه از نوع خطی و مینمیال می باشد که با قفسه های طراحی شده در گوشه مطابقت دارد. به علت همخوانی رنگ آبی شومینه با سایر قسمت های خانه، از رنگ آبی در قسمت های دیگر خانه استفاده شده است. یک صندلی آویزان از سقف بتنی با بافتی حصیری در پشت مبلمان وجود دارد که به منظور لذت تماشای منظره شهر در کنار پنجره قرار داده شده است.

 تلفیق سبک مراکشی و مینیمال

هم چنین در فضای نشیمن دو لوستر دایره ایی شکل کاملا مدرن، از سقف آویزان شده است که همچون دو هاله نور در فضای نشمبن می درخشند. کانسپت این لوستر برگرفته از سبک معماری سنتی مراکشی می باشد. شکل دایره ایی لوستر با میز جلو مبلی مطابقت دارد و مانند سایه برای یک دیگر به ایفای نقش می پردازد. پایه میز نیز به منظور هماهنگی و همخوانی با قسمت های دیگر به رنگ آبی و از جنس شیشه می باشد.

در آشپزخانه یک جزیره تعبیه شده که فضا را به دو قسمت تقسیم کرده است. در امتداد جزیره آشپزخانه، یک میز ناهار خوری مدرن همراه با با صندلی های راحت، شیک و لوازم مدرن قرار داده شده است. رنگ دیوار انتهایی به جهت برقرای ارتباط بیشتر با نشیمن به رنگ آبی طراحی شده است.

در بالکن این خانه به سبک مراکشی مبلمان، میز قهوه خوری و گلدان های گل و گیاه قرار دارد. که با وجود این گیاهان احساس تازگی و سرزندگی در فضای باز بالکن ایجاد شده است. ئدر کنار مبلمان، نیز یک شومینه قرار گرفته تا اهالی خانه بتوانند درکنار آن گرم شوند.


حتما ببینید : طراحی داخلی 3 نمونه آپارتمان مدرن با تم تیره


سایر تصاویر طراحی داخلی خانه به سبک مراکشی و مینیمال

 تلفیق سبک مراکشی و مینیمال

دکوراسیون مراکشی

خانه به سبک مراکشی

 تلفیق سبک مراکشی و مینیمال

خانه به سبک مراکشی

دکوراسیون مراکشی

دکوراسیون مراکشی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش طراحی داخلی معماری در Cinema 4D

دانلود رایگان آبجکت دیوار پوش سه بعدی – آرچ مدل 147